TROPICAL Vitality&Color 250ml dribsniai

  • daug baltymų turintis, spalvą suteikiantis dribsnių maistas su astaksantinu
  • TROPICAL Vitality&Color 250ml dribsniai
Gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 70434
4,05 €
/ vnt.

VITALITY & COLOR tai žuvų spalvą stiprinantis, dribsnių pavidalo maistas. VITALITY & COLOR sudėtyje, yra aukštas baltymų procentas. Galima naudoti kasdieniame visaėdžių žuvų maitinime, atsimenant apie dietos papildyma taip pat kitomis medžiagomis: celiulioze ir chitinu, kurios reguliuoja virškinimo trakto sistemą. Dribsnius VITALITY & COLOR ypač rekomenduojame intensyvaus augimo ir dauginimosi etapuose esančioms žuvims, atsižvelgiant į aukštą baltymų procentą, vitaminą E ir lecitiną, kurio šaltiniu yra kiaušinių tryniai. Astaksantinas atsako už žuvų spalvos stiprinimą, o L-karnitinas skatina riebalų metabolizmą. Reguliarus VITALITY & COLOR naudojimas užtikrina žuvų taisyklingą vystymasi.

Sudėtis: Žuvis ir žuvų produktai, javai, kiaušiniai ir kiaušinių produktai, ekstraktai iš augalinių baltymų, moliuskai ir vėžiagyviai (krilių miltai min. 8%), mielės, augalinės kilmės produktai, dumbliai (Spirulina platensis min. 1%), aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės pašaro medžiagos (tame tarpe ceolitas 1%).
Sudėties analizė: 

- Neapdoroti baltymai: 49%
- Aliejai ir neapdoroti riebalai: 12,5%
- Neapdorotos skaidulos: 3%
- Drėgmė: 6%
 

Priedai(kg): Vitaminai, provitaminai ir chemiškai apibrėžtos medžiagos su panašiu poveikiu: vit. A 42 500 mato vnt., vit. D3 2 650 mato vnt., vit. E 180 mg, vit. C 320 mg, beta-karotenas 145 mg, L-karnitinas 220 mg. Mikroelementų mišinys: E1 (Fe) 40,0 mg, E6 (Zn) 11,2 mg, E5 (Mn) 8,4 mg, E4 (Cu) 2,0 mg, E2 (I) 0,25 mg, E8 (Se) 0,24 mg, E7 (Mo) 0,06 mg. Lecitinas, dažikliai, astaksantinas 84 mg, antioksidantai.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel