TROPICAL Vitality&Color 250ml dribsniai

  • daug baltymų turintis, spalvą suteikiantis dribsnių maistas su astaksantinu
  • TROPICAL Vitality&Color 250ml dribsniai
Gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 70434
5,49 €
/ vnt.

VITALITY & COLOR tai žuvų spalvą stiprinantis, dribsnių pavidalo maistas. VITALITY & COLOR sudėtyje, yra aukštas baltymų procentas. Galima naudoti kasdieniame visaėdžių žuvų maitinime, atsimenant apie dietos papildyma taip pat kitomis medžiagomis: celiulioze ir chitinu, kurios reguliuoja virškinimo trakto sistemą. Dribsnius VITALITY & COLOR ypač rekomenduojame intensyvaus augimo ir dauginimosi etapuose esančioms žuvims, atsižvelgiant į aukštą baltymų procentą, vitaminą E ir lecitiną, kurio šaltiniu yra kiaušinių tryniai. Astaksantinas atsako už žuvų spalvos stiprinimą, o L-karnitinas skatina riebalų metabolizmą. Reguliarus VITALITY & COLOR naudojimas užtikrina žuvų taisyklingą vystymasi.

Sudėtis: Žuvis ir žuvų produktai, javai, kiaušiniai ir kiaušinių produktai, ekstraktai iš augalinių baltymų, moliuskai ir vėžiagyviai (krilių miltai min. 8%), mielės, augalinės kilmės produktai, dumbliai (Spirulina platensis min. 1%), aliejai ir riebalai, mineralinės kilmės pašaro medžiagos (tame tarpe ceolitas 1%).
Sudėties analizė: 

- Neapdoroti baltymai: 49%
- Aliejai ir neapdoroti riebalai: 12,5%
- Neapdorotos skaidulos: 3%
- Drėgmė: 6%
 

Priedai(kg): Vitaminai, provitaminai ir chemiškai apibrėžtos medžiagos su panašiu poveikiu: vit. A 42 500 mato vnt., vit. D3 2 650 mato vnt., vit. E 180 mg, vit. C 320 mg, beta-karotenas 145 mg, L-karnitinas 220 mg. Mikroelementų mišinys: E1 (Fe) 40,0 mg, E6 (Zn) 11,2 mg, E5 (Mn) 8,4 mg, E4 (Cu) 2,0 mg, E2 (I) 0,25 mg, E8 (Se) 0,24 mg, E7 (Mo) 0,06 mg. Lecitinas, dažikliai, astaksantinas 84 mg, antioksidantai.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel