Dr. Seidel DEO pasta su žaliųjų petražolių ekstraktu 105g

  • Produktas skirtas kasdieniam augintinių dantų valymui ir dantenų priežiūrai.
  • Dr. Seidel DEO pasta su žaliųjų petražolių ekstraktu 105g
6,25 €
/ vnt.

DERMAPHARM LABORATORY Dr. Seidel Dantų pasta Deo su žaliųjų petražolių ekstraktu 105 g - skirta šunų, kačių ir šeškų burnos higienai
"Dr. Seidel Deo" dantų pasta su žaliųjų petražolių ekstraktu 105 g padeda kasdien prižiūrėti šuns, katės ar šeško dantis. Specialiai sukurta formulė neleidžia kauptis dantų akmenims, kurie gali būti daugelio rimtų ligų, tokių kaip gingivitas, periodontitas ir periodontozė, priežastis. Reguliariai naudojant produktą, kurio sudėtyje yra aktyviojo žaliųjų petražolių ekstrakto, jūsų augintinio burnos kvapas tampa gaivesnis, nepalikdamas erzinančio kvapo. Dėl patrauklaus mėsos skonio dantų ir dantenų priežiūra jūsų augintiniui taps maloni ir nekels streso. "Dr. Seidel Deo" dantų pastos nereikia nei valyti šepetėliu, nei skalauti, todėl burnos ertmę išvalysite itin greitai. Tiesiog užtepkite preparato ant dantų lankų ir įmasažuokite. Patogus vamzdelis palengvina tikslų produkto dozavimą, o jo didelė talpa užtikrina ilgalaikį kosmetikos tiekimą.

"DEO Paste" - tai produktas, skirtas kasdieniam dantų valymui ir dantenų priežiūrai naminiams gyvūnams.
- Reguliariai naudojamas jis apsaugo nuo dantų akmenų susidarymo ir nusėdimo.
- Gaivina kvėpavimą.
- Nereikia valyti šepečiu ar skalavimo
- Jis pasižymi mėsos skoniu, patraukliu naminiams gyvūnams.

Rekomendacijos
Skirtas kasdieniam dantų valymui ir dantenų priežiūrai augintiniams - šunims, katėms ir šeškams.

Veikliosios medžiagos
- Žaliųjų petražolių ekstraktas - gaivina burnos kvapą ir šalina nemalonius kvapus.

Naudojimo būdas
Užtepkite nedidelį kiekį ant tarpdančių ir masažuokite uždaryta burna. Nereikia šepetėlio ar skalavimo. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, naudokite reguliariai.

Sudėtis
sorbitolis, dikalcio fosfatas, pašarų priedai: silicio dioksidas, modifikuota celiuliozė, titano dioksidas, petražolių ekstraktas 0,5 %, eukalipto ekstraktas 0,3 %, jusliniai priedai.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Kačiukas
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel