TRIXIE - plastikinių maišelių dozatorius

  • Maišelių talpykla, tvirtinama prie pavadėlio. SPALVA SIUNČIAMA ATSITIKTINE TVARKA
  • TRIXIE - plastikinių maišelių dozatorius
  • TRIXIE - plastikinių maišelių dozatorius
  • TRIXIE - plastikinių maišelių dozatorius
  • TRIXIE - plastikinių maišelių dozatorius
  • TRIXIE - plastikinių maišelių dozatorius
Gamintojas: Trixie
Produkto kodas: TX 2331
3,40 €
/ vnt.

SPALVA Mes siunčiame atsitiktine tvarka, į konteinerį neįeina maišelio ritinys.

TRIXIE plastikinių maišelių dozatorius - šuns pavadėlio priedas
Vedžiojant šunį visada pravartu su savimi turėti maišelių atliekoms. Kad niekada jų nepamirštumėte, turėtumėte įsigyti funkcionalų įtaisą, kuris palengvins jūsų gyvenimą. TRIXIE plastikinių maišelių dozatorius - tai itin naudingas priedas, kuriame lengva laikyti ir atplėšti maišelius su išmatomis. Kai maišeliai baigiasi, galite lengvai juos papildyti. Tinkamo dydžio angą patogu naudoti, todėl lengvai atplėšite tik vieną maišelį. Dozatorius yra estetiškas ir labai higieniškas - jį galima lengvai valyti įprastais plovikliais.

TRIXIE plastikinių maišelių dozatorius - naudingas vedžiojant šunį
Konteineris pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, todėl puikiai tarnaus daugelyje kelionių. Jis itin patvarus ir atsparus nepalankioms oro sąlygoms. Jis atsparus vandeniui ir šalčiui, todėl pravers kiekvieno pasivaikščiojimo metu, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Jis ilgai išlaiko malonią išvaizdą. Dėl patogaus ir tvirto kabliuko gaminį galite pakabinti ant šuns pavadėlio arba bet kurioje kitoje pasirinktoje vietoje. Dėl šio TRIXIE plastikinio maišelio dozatoriaus jis nepasimes kišenėje ar krepšio dugne, niekada jo nepamiršite ir galėsite eiti pasivaikščioti be nereikalingo bagažo. Šį praktišką priedą galima rinktis iš daugybės patrauklių spalvų. Intensyvios spalvos aiškiai išskiria jį iš aplinkos. Spalvos parenkamos atsitiktine tvarka. Taip pat peržiūrėkite kitus TRIXIE priedus, naudingus prižiūrint savo augintinius.

Techniniai parametrai
Skonis (filtras):
Lašiša
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel