Dr. Seidel VIVISOL šunis atbaidantis skystis 100ml

  • Produktas neutralizuoja kalės rujos metu skleidžiamus kvapus. Jis taip pat atbaido šunis.
  • Dr. Seidel VIVISOL šunis atbaidantis skystis 100ml
4,39 €
/ vnt.

Taikymas:
Rujos metu kalė skleidžia kvapą, kuris vilioja "meilužius". Šunų šeimininkai žino, koks nepatogus kiekvienas pasivaikščiojimas šiuo laikotarpiu ir kaip sunku apsaugoti kalę nuo nepageidaujamo kergimo. Šią problemą išsprendžia "Vivisol". Jis veikia neutralizuodamas kvapą skleidžiančias medžiagas, kurias kalė išskiria rujos metu. Jis taip pat atbaido šunis.

Rekomendacijos:
Naudokite per karščius. Geriausių rezultatų galima pasiekti naudojant produktą nuo pirmųjų karščio simptomų.

Naudojimo būdas:
Prieš išeidami pasivaikščioti, užpurkškite nedidelį kiekį skysčio ant kailio netoli patelės lytinių organų. Jis efektyviai veikia 6-8 valandas.

Sudėtis:
Etanolis, vanduo, undekan-2-onas, cetoletas-3, PEG/PPG-27/30 kopolimeras, parfumas

Pastabos:
Kenksmingas vandens organizmams; gali sukelti ilgalaikį neigiamą poveikį vandens aplinkai. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Talpyklą laikykite gerai vėdinamoje vietoje. Laikykite atokiau nuo užsidegimo šaltinių - nerūkykite. Patekus į akis, nedelsiant praplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Patekus ant odos, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę arba etiketę. Naudodami apsaugokite gyvūno akis, ausis ir nosį.
Sudėtyje yra d,l-limoneno. Gali sukelti alerginę reakciją.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel