Dr. Seidel Seleno šampūnas 220ml

  • Koncentruotas seleno šampūnas šunims, skirtas odos problemoms, tokioms kaip sausos pleiskanos, niežulys, pernelyg didelis pleiskanojimas ar paraudimas, gydyti.
  • Dr. Seidel Seleno šampūnas 220ml
9,90 €
/ vnt.

Taikymas:
Koncentruotas seleno šampūnas šunims yra puikus odos priežiūros produktas, skirtas odos problemoms, tokioms kaip sausos pleiskanos, niežulys, pernelyg didelis pleiskanojimas ar paraudimas, gydyti. Jis veiksmingai pašalina net didelius nešvarumus nuo odos, grąžina plaukams natūralų švelnumą ir blizgesį.

Rekomendacijos:
Priežiūros priemonė skirta naudoti gydant:
sausos pleiskanos
niežulys
pernelyg didelis odos pleiskanojimas
odos paraudimas

Veikliosios medžiagos:
Seleno disulfidas: - Jis pasižymi geromis antibakterinėmis savybėmis ir neturi dirginančio poveikio. Veterinarijoje rekomenduojama naudoti kaip pagrindinį arba pagalbinį preparatą gydant egzemą ir dermatomikozes. Seleno disulfidas jau seniai žinomas kaip veiksminga priemonė nuo pleiskanų. Tai vienintelis Europos Sąjungoje patvirtintas seleno darinys, kurį galima naudoti kosmetikoje. Tačiau, nepaisant gerų savybių, seleno disulfidas nėra plačiai naudojamas, visų pirma dėl didelės kainos ir netirpumo vandenyje. Todėl jį reikia naudoti kaip preparatą - suspensiją. Naudojant tinkamas medžiagas pavyko išgauti itin stabilią pakabą. Tačiau po ilgesnio laikymo prieš vartojimą preparatą reikia išmaišyti arba bent jau stipriai suplakti.

Naudojimo instrukcijos:
1. prieš maudynes šunį reikia kruopščiai sušukuoti.
2. sudrėkinkite kailį drungnu vandeniu
Išplaukite šampūną iki putų. 4.
Po kelių minučių nuplaukite šunį drungnu vandeniu, kol putos visiškai pasišalins. 5.
5. nusausinkite šunį rankšluosčiu ir leiskite jam nusikratyti likusį vandenį.
Jei reikia, gydymą galima pakartoti.
Maudymosi metu saugokite ausis, akis ir snukį.
Jei turite odos problemų, dėl naudojimo dažnumo ir būdo pasitarkite su veterinarijos gydytoju.

Sudėtis:
Vanduo, dinatrio laureto sulfosukcinatas, natrio laureto sulfatas, kokamidopropil betainas, glicerilo stearatas, kvaterniumas-52, oleamidas DEA, magnio aliuminio silikatas, natrio chloridas, Karbamidas, glikolio distearatas, lauramidas MEA, stearamidas MEA, seleno sulfidas, chlorheksidino digliukonatas, triklozanas, DMDM hidantoinas, metilchlorizotiazolinonas, metilizitiazolinonas.

Pastabos:
- Esant seborėjiniams pakitimams arba riebioms pleiskanoms, rekomenduojame naudoti Dr. Seidel šampūną su derva ir biosulfuru.
- Prieš naudodami gerai suplakite.
- Baltą kailį turintiems šunims dėl sudėtyje esančių seleno junginių šampūnas gali pakeisti spalvą.
- Šampūno spalva skirtingose partijose gali šiek tiek skirtis - tai natūralus gamybos proceso poveikis, kuris neturi įtakos jo veiksmingumui.

Techniniai parametrai
Likimas:
selenas - sausoms pleiskanoms
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel