Dr. Seidel šampūnas su derva ir biosėra 220ml

  • Koncentruotas šunų šampūnas su derva ir biosiera, skirtas odos problemoms, tokioms kaip niežulys, riebios pleiskanos ir seborėja, gydyti.
  • Dr. Seidel šampūnas su derva ir biosėra 220ml
6,89 €
/ vnt.

Dr. Seidel šampūnas su derva ir biosiera 220 ml - priežiūros šampūnas šunims, turintiems odos problemų
Ar jūsų šuo kenčia nuo pasikartojančio niežulio, pleiskanų ir riebios odos? Dr. Seidel šampūnas su derva ir biosėra 220 ml yra priežiūros šampūnas šunims, turintiems odos problemų. Produkto pagrindą sudaro natūralios medžiagos, todėl jis yra veiksmingas, bet pakankamai švelnus, kad nedirgintų šuns odos. Jis ypač rekomenduojamas šunims, kenčiantiems nuo seborėjos ir epidermio pleiskanojimo, taip pat dėl šių ligų atsirandančio niežulio. Biosiera yra atsakinga už greitesnį epidermio šveitimą ir vėlesnį jo atstatymą bei stiprinimą. Kita vertus, degutas normalizuoja riebalų gamybą, todėl oda per daug neriebėja, sumažėja seborėjos ir pleiskanų problema. Lanolinas ramina, tepa ir drėkina odą bei padeda išlaikyti jos drėgmę. Reguliariai naudojant šampūną ne tik pašalinami galimi nešvarumai, bet ir atkuriama šuns kailio sveikata ir grožis be niežulio pavojaus. Taip pat išbandykite kitų rūšių šampūnus iš specialios linijos, ypač seleno šampūną nuo sausų pleiskanų.

Taikymas:
Koncentruotas šunų šampūnas su derva ir biosėra yra puikus priežiūros produktas, skirtas odos problemoms, tokioms kaip niežulys, riebios pleiskanos ir seborėja, gydyti. Be to, biosiera padidina epidermio keratoplastinį aktyvumą ir daro įtaką greitesniam jo šveitimui bei atstatymui. Arklių sultys mažina riebalinių liaukų veiklą, todėl normalizuojasi riebalų gamyba ir mažėja odos riebumas. Šampūnas veiksmingai pašalina net ir didelį purvą. Jis atkuria natūralų plaukų minkštumą ir blizgesį.

Rekomendacijos:
Priežiūros priemonė skirta naudoti gydant:
riebios pleiskanos
seborėjos sukeltas niežėjimas ir dirginimas.
odos problemos, pasireiškiančios dėl pernelyg didelio odos šveitimo.

Veikliosios medžiagos:
- Arklių derva - liaudies medicinoje tradiciškai naudojama sudedamoji dalis infekcinėms odos ligoms gydyti ir odos disfunkcijoms, susijusioms su per dideliu odos riebumu (seborėja), šalinti. Jis mažina riebalinių liaukų veiklą, todėl normalizuoja riebalų gamybą ir mažina odos riebumą.
- Biosiera - natūrali medžiaga, turinti keratoplastinių savybių, padidina epidermio keratoplastinį aktyvumą ir daro įtaką greitesniam jo šveitimui bei atstatymui.
- Lanolinas - natūrali lipidų medžiaga. Švelniai sutepa odą ir atkuria vandens ir riebalų pusiausvyrą.

Naudojimo instrukcijos:
1. prieš maudynes šunį reikia kruopščiai sušukuoti.
2 Sudrėkinkite kailį drungnu vandeniu. 3.
Paskirstykite šampūną, kad susidarytų putos. 4.
Po kelių minučių nuplaukite šunį drungnu vandeniu, kol putos visiškai pasišalins. 5.
5. nusausinkite šunį rankšluosčiu ir leiskite jam nusikratyti likusį vandenį.
Jei reikia, gydymą galima pakartoti.
Maudymosi metu saugokite ausis, akis ir snukį.
Jei turite odos problemų, dėl naudojimo dažnumo ir būdo pasitarkite su veterinarijos gydytoju.

Sudėtis:
Vanduo, dinatrio laureto sulfosukcinatas, natrio laureto sulfatas, C16-18 paretas-7, kokamidas DEA, C16-18 paretas-3, pinus, oleth-18, lanolinas, siera, natrio chloridas, DMDM hidantoinas, metilchlorizotiazolinonas, metilizotiazolinonas.

Pastabos:
- Kad ant kailio neliktų nemalonaus kvapo, po maudynių šunį būtinai kruopščiai nuplaukite.
- Sausų pleiskanų atveju rekomenduojame Dr. Seidel Seleno šampūną.

Techniniai parametrai
Likimas:
su derva ir biosiera nuo pleiskanų ir seborėjos
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel