ROYAL CANIN Giant Puppy 15 kg sauso ėdalo šuniukams nuo 2 iki 8 mėnesių, milžiniškų veislių šuniukams

  • Maistas milžinų veislės šunų (suaugusio šuns svoris viršija 45 kg) šuniukams nuo 2 iki 8 mėnesių amžiaus.
  • ROYAL CANIN Giant Puppy 15 kg sauso ėdalo šuniukams nuo 2 iki 8 mėnesių, milžiniškų veislių šuniukams
  • ROYAL CANIN Giant Puppy 15 kg sauso ėdalo šuniukams nuo 2 iki 8 mėnesių, milžiniškų veislių šuniukams
  • ROYAL CANIN Giant Puppy 15 kg sauso ėdalo šuniukams nuo 2 iki 8 mėnesių, milžiniškų veislių šuniukams
Gamintojas: Royal Canin
Serija: 15kg
67,95 €
/ vnt.

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
ROYAL CANIN Giant Puppy 15kg + STAIGMENA ŠUNUIROYAL CANIN Giant Puppy 15kg + STAIGMENA ŠUNUI67,96 €67,94 €Sutaupai (0.03%)

ROYAL CANIN Giant Puppy 15 kg - sausas maistas milžiniškų veislių šuniukams iki 8 mėnesių amžiaus

ROYAL CANIN Giant Puppy 15 kg sausas ėdalas šunims yra visavertis ėdalas, atitinkantis milžiniškų veislių šuniukų mitybos poreikius. Unikali produkto sudėtis užtikrina pakankamą energijos kiekį ir daro įtaką teisingai kaulų mineralizacijai. Produkto pagrindą sudaro paukštienos baltymai, ryžiai ir kukurūzai. Baltymų ir riebalų kiekis užtikrina harmoningą vystymąsi be spartaus svorio augimo, kuris galėtų apsunkinti jaunų milžiniškų veislių šunų raumenų ir skeleto bei kraujotakos sistemas. Šiuo ėdalu galima šerti šuniukus iki aštuonių mėnesių amžiaus nuo tada, kai jų racionas pradedamas papildyti kietu maistu. Jo sudėtyje yra chondroprotekcinių ingredientų, kurie atsakingi už šuns sąnarių sveikatą ir užkerta kelią displazijos problemoms, kurios yra dažnos milžiniškų veislių šunims.

Sausas pašaras milžinų veislės šuniukams iki 8 mėn. amžiaus ROYAL CANIN Giant Puppy 15 kg - produkto privalumai

ROYAL CANIN Giant Puppy sauso ėdalo pagrindą daugiausia sudaro lengvai virškinami džiovinti paukštienos baltymai. Tai kondensuotas energijos ir statybinių medžiagų šaltinis, gerai virškinamas. Probiotikų ir prebiotikų kompleksas palaiko virškinamojo trakto virškinimo procesus ir užtikrina taisyklingą tuštinimąsi. Patentuotas antioksidantų rinkinys stiprina natūralų jūsų šuns imunitetą ir padeda palaikyti gerai prižiūrėtą kailį. Žuvų taukai yra nesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis, palaikantis smegenų, nervų sistemos vystymąsi ir gerinantis jūsų šuns gebėjimą išmokti naujų dalykų. Sausas pašaras milžinų veislės šuniukams iki 8 mėnesių amžiaus taip pat tiekiamas mažesniame 3,5 kg maišelyje, kuris idealiai tinka nešiotis ir laikyti.

Privalumai:

  • Virškinimo sistemosapsauga

  • Didelė energijos koncentracija

  • Skeleto mineralizacijai palaikyti

  • Natūralaus imuniteto stiprinimas

Augimas yra labai svarbus šuns gyvenimo laikotarpis - tai laikas, kai jis susipažįsta su nauja aplinka, namų gyventojais ar namuose jau gyvenančiais gyvūnais. Šiuo kritiniu laikotarpiu jūsų šuniukui reikia puikiai subalansuotos mitybos, kad būtų palaikomas teisingas ir harmoningas organizmo vystymasis.

ROYAL CANIN® Giant Puppy yra specialiai milžiniškų veislių šuniukams sukurtas ėdalas. Jis tinka 2-8 mėnesių amžiaus milžiniškų veislių šuniukams, kurių tikslinis kūno svoris viršija 45 kg.


ROYAL CANIN® Giant Puppy sudėtyje yra patentuotas koaktyvių antioksidantų kompleksas, kuris skatina natūralių milžinų veislės šuniukų imuninių jėgų vystymąsi. Ėdalas savo sudėtimi užtikrina tinkamą virškinimą ir subalansuotą bakterinę florą, nes jame yra gerai virškinamų baltymų (L.I.P), prebiotikų ir probiotikų (FOS ir MOS), kurie apsaugo nuo viduriavimo.

Maisto receptūra užtikrina tiksliai pritaikytą energijos ir maistingųjų medžiagų kiekį ilgam ir intensyviam milžiniškų veislių šuniukų augimui, išlaikant sveiką kūno svorį. ROYAL CANIN® Giant Puppy kalcio ir fosforo santykis parinktas tinkamai, kad būtų užtikrinta tinkama skeleto mineralizacija.

ROYAL CANIN® misija - teikti gyvūnų poreikiams pritaikytus mitybos sprendimus. Visi mūsų produktai yra daug kartų tikrinami, kad atitiktų aukščiausius prekės ženklo standartus ir užtikrintų jūsų šuns mitybos ir gyvenimo būdo poreikius atitinkantį maistą. ROYAL CANIN® Giant Puppy yra visavertis ėdalas gyvūnams augintiniams.

Techniniai parametrai
Svoris:
15000
Gyvenimo etapas:
Šuniukas
Augintinio dydis:
Milžiniškos lenktynės
Max:
100
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel