PEDIGREE Jumbone (vidutinių veislių) skanėstas šunims su jautiena - 180g

  • Skanus šunų užkandis, saugi kaulų alternatyva. Traški plutelė su sultingu įdaru skatina šunį žaisti su užkandžiu ir kramtyti.
  • PEDIGREE Jumbone (vidutinių veislių) skanėstas šunims su jautiena - 180g
  • PEDIGREE Jumbone (vidutinių veislių) skanėstas šunims su jautiena - 180g
Gamintojas: Pedigree
4,99 €
/ vnt.

"Pedigree Jumbone" yra puikus, intensyvų kramtymą skatinantis skanėstas suaugusiems šunims. Šis "Pedigree" užkandis yra saugi alternatyva kaulams, nes nėra pavojaus susižeisti jį sutraiškant. Puikiai apgalvotas traškaus apvalkalo ir sultingo įdaro derinys skatina kramtyti ir ilgam užima dėmesį. Šį skanėstą labai mėgsta šunys, todėl jo skonis tiesiog fantastiškas. Be to, "Pedigree" skanėstuose gausu vertingų vitaminų, mineralų, kalcio ir Omega 3 riebalų rūgščių. Dėl nedidelio riebalų kiekio (mažiau nei 2 %) kaulai idealiai tinka šunims, linkusiems į antsvorį.

Produkto privalumai:

riebumas mažesnis nei 2 %,
užtikrina kramtymo malonumą valandų valandas,
Saugi alternatyva kaulams, nėra pavojaus susižeisti dėl nuolaužų.
traškus apvalkalas ir minkštas įdaras,
gausu vitaminų, mineralų, kalcio ir omega-3 riebalų rūgščių.
Sudedamosios dalys:

Grūdai, cukrus, mineralai, augaliniai produktai, mėsa ir gyvulinės kilmės produktai (ne mažiau kaip 4 % jautienos), antioksidantai, konservantai.

Dozavimas:

Vidutiniai šunys (10-15 kg): ne daugiau kaip 1 skanėstas per savaitę. Vidutiniai šunys (15-25 kg): ne daugiau kaip 1 skanėstas per savaitę. Dideli šunys (25 kg ir daugiau): duokite iki 2 skanėstų per savaitę. Šis skanėstas netinka jaunesniems nei 10 kg šunims ir jaunesniems nei 9 mėnesių šuniukams.

Kiekvienas skanėstas užtikrina 9 % 10 kg sveriančio šuns savaitinio energijos poreikio. Atitinkamai sumažinkite pagrindinio patiekalo dozę. Atidarytą produktą sunaudokite per 14 dienų. Pasirūpinkite, kad šuo gertų šviežio vandens. Laikykite sausoje ir vėsioje vietoje.

Pakuotė: 180 g

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Delikateso forma:
Kramtymas
Skonis (filtras):
Jautiena
Augintinio dydis:
Vidutinės veislės
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel