Kanopos

surastų prekių kiekis: 2

Arkliams skirta kanopų priežiūra - kodėl ji tokia svarbi?

Kanopos žirgui yra labai svarbios - jomis gyvūnas liečiasi su žeme ir, deja, yra labai jautrios sužalojimams. Todėl žirgo kanopų priežiūra yra labai svarbi jo sveikatai, būklei ir gerovei. Neprižėtos kanopos sukelia diskomfortą, o kraštutiniais atvejais jos gali net neleisti gyvūnui judėti.

Arklių kanopų valymas yra gana varginanti, bet būtina užduotis. Šiek tiek pasipraktikavus, tai pavyks padaryti gana lengvai. Tačiau be praktikos pravers ir tinkami reikmenys - su jais darbas bus greitesnis ir patogesnis, o žirgo kanopos bus prižiūrėtos ir sveikos.

Užtikrinkite žirgui tinkamą kanopų priežiūrą - taip išlaisvinsite jį nuo skausmo ir judėjimo problemų, o juk tai ir yra gyvenimo prasmė ir didžiausias žirgo džiaugsmas - išlikti judriam. Taip įgysite patenkintą, stiprų ir noriai šalia jūsų judantį gyvūną.

Žirgo kanopų priežiūra

Jūsų žirgo kanopas reikia tinkamai prižiūrėti, o tam reikia ne tik žinių ir užsispyrimo, bet ir tinkamų priemonių. Negalite prižiūrėti arklio kanopų plikomis rankomis - tai gerokai viršija žmogaus galimybes. Atitinkamus įrankius lengvai įsigysite mūsų parduotuvėje.

Pas mus įsigysite įvairių dydžių kanopų jutiklius - būtent jais galėsite apžiūrėti kanopą ir greitai bei tiksliai nustatyti skaudamą vietą, taip pat labai atidžiai apžiūrėti kanopą.

Taip pat galima įsigyti įvairaus dizaino peilių. Galima įsigyti dešinės, kairės ir abipusių peilių - labai aštrių ir skirtų kanopoms koreguoti. Pagaminti iš nerūdijančio plieno, su labai patogia ir gerai prigludusia rankena. Taip galėsite visapusiškai, greitai ir lengvai pasirūpinti savo arklio kanopomis.

Ko prireiks žirgo kanopų priežiūrai?

Kiekvienas augintojas žino, kokia svarbi kanopų priežiūra. Tam skirti reikmenys labai palengvina visą darbą, jei tik jie tinkamai parinkti - su ger visas procesas gali būti greitas ir daug lengvesnis, nei manote.

Jei sunku rasti tinkamus priedus, kreipkitės patarimo į veterinarijos gydytoją. Taip pat pravartu, jei patys negalite teisingai nustatyti, pavyzdžiui, kokio dydžio kanopų jutiklių jums reikia. Priešingu atveju rizikuojate sukelti nepatogumų ne tik žirgui, bet ir sau.

Visada rinkitės kokybiškus produktus - patikrinkite internete esančius atsiliepimus apie juos, tai palengvins jūsų apsisprendimo procesą.

    pixel