DOLINA NOTECI Dresavimo skanėstai alergiškiems šunims 3x130g

  • Mokymo instruktoriai. Vieninteliu baltymų šaltiniu pagrįsta pašaro formulė atitinka jautrių, į alergijas linkusių šunų reikalavimus.
  • DOLINA NOTECI Dresavimo skanėstai alergiškiems šunims 3x130g
  • DOLINA NOTECI Dresavimo skanėstai alergiškiems šunims 3x130g
  • DOLINA NOTECI Dresavimo skanėstai alergiškiems šunims 130g
Gamintojas: Dolina Noteci
Serija: 130g
7,53 €
/ vnt.
Sutaupai 3.09% (0.24), įsigydamas/-a rinkinyje.

Rinkinyje

Kokybiški skanėstai ne tik padeda užmegzti ryšį su šunimi, pavyzdžiui, pasivaikščiojimų ir treniruočių metu, bet ir suteikia biologiškai aktyvių ingredientų, kurie padeda palaikyti tam tikras funkcijas. Todėl verta naudoti tokius užkandžius, kurie, be maistinių medžiagų šaltinio ir patogaus bei saugaus naudojimo, turi realų poveikį sąnarių funkcijai, odai, kailio išvaizdai ar palaiko imuninės sistemos funkciją.

 

Alergiją sukeliančio papildomo maisto "Allergy" sudėtyje yra tik jautienos mėsos ir gyvulinės kilmės produktų. Tai reiškia, kad tai yra vienbaltyminis užkandis, kurį galima saugiai naudoti dresuojant šunį, kuriam pasireiškia alergijos maistui simptomai kitiems nei iš jautienos gautiems baltymams. Be to, sudėtis praturtinta linų sėmenų aliejumi, lecitinu ir natūraliais antioksidantais. Specialus gamybos būdas - džiovinimas žemoje temperatūroje - garantuoja, kad išliks ir aukšta žaliavų maistinė vertė, ir skoninės savybės. Atkreipkite dėmesį, kad užkandžių kiekį reikėtų koreguoti atsižvelgiant į šuns fizinį aktyvumą.

Sudėtis:
Sudėtis: jautiena 80 % (mėsa 40 %, širdys, plaučiai, kepenys, inkstai, skilviai), augalinis glicerinas, bulvių krakmolas, jautienos riebalai, mineralinės medžiagos, celiuliozės milteliai, sėmenų aliejus 0,9 %, lecitinas.

Technologiniai priedai:
Natūralūs antioksidantai (tokoferoliai, rozmarinų ekstraktas). Analitinės sudedamosios dalys: : žali baltymai - 26 %, žali riebalai - 15 %, žali pelenai - 5 %, žalia ląsteliena - 3 %, drėgmė - 18 %.

Priedai: maisto papildai/kg:
Maisto papildai/kg: vitaminas D3 - 450 TV, vitaminas E - 40 mg, cinkas (cinko oksidas) - 30 mg, manganas (mangano (II) oksidas). - 2 mg, varis (vario (II) sulfato pentahidratas) - 0,4 mg, jodo (dengtas granuliuotas bevandenis kalcio jodatas) - 0,3 mg. Apykaitos energija 100 g: 334 kcal.

 

 

Techniniai parametrai
Papildomos funkcijos:
Natūralus
Palaikanti sveikata
Faza życia:
Dorosły
Senior
Delikateso forma:
Kramtymas
Džiovinta mėsa
Augintinio dydis:
Rasy średnie
Universalus
Didelės veislės
Mažos ir miniatiūrinės veislės
Milžiniškos lenktynės
Tiekėjo šalis:
Lenkija
Kilmės šalis:
Lenkija
Długość towaru w centymetrach:
64
Szerokość towaru w centymetrach:
38
Wysokość towaru w centymetrach:
41
Waga gabarytowa w gramach:
16618.67
Ceneo pirkti dabar:
1
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel