DOLINA NOTECI Training Treats Digestive Care skanėstai šunims 3x130g

  • Mokymo instruktoriai. Sudėtyje yra prebiotikų (cikorijų inulino), psiliumo sėklų ir naujos kartos mielių produktų, kurie palaiko naudingos žarnyno mikrofloros vystymąsi ir palaiko žarnyno barjerą.
  • DOLINA NOTECI Training Treats Digestive Care skanėstai šunims 3x130g
  • DOLINA NOTECI Training Treats Digestive Care skanėstai šunims 3x130g
  • DOLINA NOTECI Training Treats Digestive Care skanėstai šunims 130g
Gamintojas: Dolina Noteci
Serija: 130g
7,53 €
/ vnt.
Sutaupai 3.09% (0.24), įsigydamas/-a rinkinyje.

Rinkinyje

Geros kokybės treniruočių skanėstai ne tik padeda užmegzti ryšį su šunimi, pavyzdžiui, pasivaikščiojimų ir treniruočių metu, bet ir suteikia biologiškai aktyvių ingredientų, kurie padeda palaikyti pasirinktas funkcijas. Todėl prasminga naudoti užkandžius, kurie ne tik yra maistingųjų medžiagų šaltinis ir patogus bei saugus naudojimas, bet ir turi realų poveikį sąnarių funkcijai, odai, kailio išvaizdai ar palaiko imuninės sistemos funkciją.

 

Papildomo maisto "Digestive Care" sudėtis pagrįsta jautienos, kiaulienos ir triušienos mėsos ir gyvulinės kilmės produktais, pasižyminčiais aukštu virškinamumo koeficientu ir ypatingu skoniu bei aromatu. Pridėjus psiliumo sėklų, cikorijų inulino ir postbiotikų, gerinamos virškinimo funkcijos ir skatinamos tos organizmo funkcijos, kurias reguliuoja atskiros virškinamojo trakto ląstelės. Tai apima virškinimo ir maistinių medžiagų įsisavinimo efektyvumą, taip pat imunines funkcijas. Dėl "Digestive Care" užkandžių gamybos būdo, taikant džiovinimo žemoje temperatūroje metodą, treserai tampa lengvai virškinamais ir gerai virškinamais produktais, kurie savo paskirtį atlieka ir jautrų virškinamąjį traktą turintiems šunims.

Sudėtis:
Sudėtis: jautiena 44 % (mėsa, širdys, kepenys, skilviai), kiauliena 32 % (mėsa, širdys, plaučiai, inkstai), triušiena 4 % (mėsa), augalinis glicerinas, bulvių krakmolas, jautienos riebalai, mineralai, celiuliozės milteliai, Psyllium sėklos 0,3 %, lecitinas, cikorijų inulinas 0,2 % (prebiotikas), mielių produktai 0,05 % (inaktyvuoti mielių štamai: Saccharomyces cerevisiae AQP 12260 ir 12988, Cyberlindnera jadinii AQP 12549).

Technologiniai priedai:
natūralūs antioksidantai (tokoferoliai, rozmarinų ekstraktas). Analitiniai komponentai: žali baltymai - 26 %, žali riebalai - 15 %, žali pelenai - 5 %, žalia ląsteliena - 3 %, drėgmė - 18 %.

Priedai: maisto papildai/kg:
Priedai: maisto papildai/kg: vitaminas D3 - 450 TV, vitaminas E - 40 mg, cinkas (cinko oksidas) - 30 mg, manganas (mangano oksidas (II)). - 2 mg, varis (vario (II) sulfato pentahidratas) - 0,4 mg, jodas (dengtas granuliuotas bevandenis kalcio jodatas) - 0,3 mg. Apykaitinė energija 100 g: 334 kcal.

 

Techniniai parametrai
Papildomos funkcijos:
Natūralus
Palaikanti sveikata
Faza życia:
Dorosły
Senior
Delikateso forma:
Kramtymas
Džiovinta mėsa
Augintinio dydis:
Rasy średnie
Universalus
Didelės veislės
Mažos ir miniatiūrinės veislės
Milžiniškos lenktynės
Tiekėjo šalis:
Lenkija
Kilmės šalis:
Lenkija
Długość towaru w centymetrach:
64
Szerokość towaru w centymetrach:
38
Wysokość towaru w centymetrach:
41
Waga gabarytowa w gramach:
16618.67
Ceneo pirkti dabar:
1
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel