PEDIGREE Multivitaminai Imunitetas papildomas pašaras suaugusiems šunims, vištienos skonio, 180 g

  • PEDIGREE® Multivitamins Immunity yra vištienos skonio papildomas pašaras suaugusiems šunims, palaikantis imuninę sistemą, o tai įrodyta moksliniais tyrimais.
  • PEDIGREE Multivitaminai Imunitetas papildomas pašaras suaugusiems šunims, vištienos skonio, 180 g
Gamintojas: Pedigree
5,79 €
/ vnt.

PEDIGREE® Multivitaminai Imunitetas - tai moksliškai įrodytas vištienos skonio papildomas pašaras suaugusiems šunims, skirtas imuninei sistemai palaikyti. Sudėtį sukūrė WALTHAM™ Gyvulininkystės instituto veterinarijos gydytojai ir mitybos specialistai. Su PEDIGREE® Multivitamins Immunity veiksmingai pasirūpinsite savo šuns sveikata ir gyvybingumu. Kiekvienoje porcijoje yra specialiai pritaikytas multivitaminų, antioksidantų ir beta gliukanų mišinys. Šis papildomas ėdalas sukurtas iš aukščiausios kokybės ingredientų, nenaudojant dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Pakuotėje yra maždaug 30 vienetų.

Privalumai:

  • Palaiko imuninę sistemą.

  • Pritaikytas multivitaminų, antioksidantų ir beta gliukanų mišinys.

  • Mažiau nei 5 % riebalų.

  • Su 100 % natūralia vištiena.

  • Be dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų.

Sudėtis: augalinės kilmės produktai, grūdai, augalinių baltymų ekstraktai, mielės (įskaitant beta gliukanus 2,9 %), mineralai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (įskaitant džiovintas vištienos kepenėles 1,34 %, atitinka vištienos kepenėles 6 %), daržovės .

Priedai / 1 kg: Antioksidantai; maisto papildai: Vitaminas B₁: vitaminas B₂: 3,1 mg, vitaminas B₂: 5,3 mg, vitaminas B₃: 15,9 mg, vitaminas B₅: 14,4 mg, vitaminas B₆: 1,4 mg, vitaminas B₉: 0,40 mg, vitaminas B₁₂: 0,02 mg, vitaminas E: 315 mg.

Analitinės sudedamosios dalys (%): baltymai: 21,0; riebalų kiekis: 20,5 proc: 3.0; inorganic matter: 5.5; crude fibre: drėgmės kiekis: 22,0.

Šėrimo būdas:

Mažiems šunims, sveriantiems 4-10 kg: šerti po 1 skanėstą per dieną.
Vidutiniai šunys, sveriantys 11-20 kg: duokite 2 skanėstus per dieną.
Vidutiniai ir dideli šunys, sveriantys 21-30 kg: duokite 3 skanėstus per dieną.
Dideli šunys, sveriantys 31 kg+: duokite 4 skanėstus per dieną.

Netinka jaunesniems nei 4 kg šunims ir jaunesniems nei 9 mėnesių šuniukams. Atitinkamai sumažinkite pagrindinio patiekalo dozę. Patiekalą galima duoti visą arba sulaužytą į mažus gabalėlius. Jei šuniui duodate specialią imunitetą stiprinančią dietą, prieš duodami šį papildą pasitarkite su veterinarijos gydytoju. Laikykite sausoje ir vėsioje vietoje. Kad atidarę produktą išsaugotumėte jo kokybę ir šviežumą, laikykite pakuotę sandariai uždarytą. Atidarytą pakuotę sunaudokite per 1 mėnesį. Nepamirškite užtikrinti, kad jūsų augintinis turėtų nuolatinę galimybę gerti šviežio vandens.

Techniniai parametrai
Papildomos funkcijos:
Dantų
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Delikateso forma:
Kramtymas
Augintinio dydis:
Vidutinės veislės
Tiekėjo šalis:
Lenkija
Kilmės šalis:
Vengrija
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel