Pet Magic Mist - "Magic Mist" plaukams 250ml Lengvai iššukuojamas ir puoselėjamas kailis + Kvapų neutralizatorius

  • Lengvas šukavimas ir puoselėjamas kailis
  • Pet Magic Mist - "Magic Mist" plaukams 250ml Lengvai iššukuojamas ir puoselėjamas kailis + Kvapų neutralizatorius
  • Pet Magic Mist - "Magic Mist" plaukams 250ml Lengvai iššukuojamas ir puoselėjamas kailis + Kvapų neutralizatorius
  • Pet Magic Mist - "Magic Mist" plaukams 250ml Lengvai iššukuojamas ir puoselėjamas kailis + Kvapų neutralizatorius
  • Pet Magic Mist - "Magic Mist" plaukams 250ml Lengvai iššukuojamas ir puoselėjamas kailis
  • PETS HOME oro NEUTRALIZATORIUS su citrusinių vaisių aromatu 170g
Gamintojas: PETS
Serija: 250ml
17,62 €
/ vnt.
Sutaupai 1.01% (0.18), įsigydamas/-a rinkinyje.

Rinkinyje

"Pet Magic Mist" - stebuklinga plaukų dulksna

Lengvas šukavimas ir pamaitintas kailis

Šis nepaprastas kondicionierius, kuris padės paprastai ir efektyviai iššukuoti jūsų augintinio kailį, kad jis būtų purus ir elegantiškas. Ši lengvai naudojama migla užtikrina visapusišką kailio priežiūrą. Išlygina, drėkina ir suteikia gražaus blizgesio tiek ilgiems, tiek trumpiems mūsų augintinių plaukams. Nepriklausomai nuo kailio tipo ir spalvos, "Pet Magic Mist" puikiai tiks.

Vos kelis kartus papurškus šios stebuklingos formulės, pamaitinto ir sveiko kailio efektas pasireiškia akimirksniu. Be vargo užpurkškite dulksną ant sauso arba drėgno kailio, tada švelniai įmasažuokite ją į savo augintinio kailį. Procesas greitas ir malonus, o rezultatai stulbinantys. ši neįkainojama priemonė puikiai tiks ir namų ateljė, ir profesionaliems kirpykloms. Jos unikali formulė leis rūpintis kailio sveikata be streso, todėl kasdienė šukuosena taps daug lengvesnė.

Jei jūsų augintinis mėgsta blizgėti šunų vedžiojimo aikštelėje, "Pet Magic Mist" privers publikos susižavėjimą padaryti begalinį. Šis apgaubiantis ir stebuklingas produktas suteiks jūsų augintiniui pasitikėjimo savimi ir žavesio, išryškindamas jo natūralų grožį.

Investuokite į "Pet Magic Mist" ir džiaukitės sveiku, blizgančiu ir puikiai prižiūrėtu savo augintinio kailiu. Šis kondicionierius yra slaptas kiekvieno atsakingo prižiūrėtojo, norinčio savo augintiniui kasdien suteikti geriausią šukuoseną, ginklas.

Naudojimo instrukcijos:
Paruošimas: įsitikinkite, kad jūsų augintinio kailis yra sausas arba drėgnas. Jei jis drėgnas, švelniai nusausinkite jį rankšluosčiu, kad liktų šiek tiek drėgnas.
2. Purškimas: 1: Prieš naudojimą suplakite kondicionieriaus buteliuką, kad ingredientai gerai susimaišytų. Tada tolygiai užpurkškite "Pet Magic Mist" ant savo augintinio kailio. Laikykitės maždaug 15-20 cm atstumo nuo kailio, kad būtų užtikrintas tolygus padengimas.
3.Įmasažuokite: švelniai įmasažuokite kondicionierių į savo augintinio kailį. Įsitikinkite, kad produktas tolygiai pasiskirstė po visą plauką.
4. Palaukite: leiskite kondicionieriui keletą akimirkų veikti. Jei produktą reikia nuplauti, vadovaukitės ant pakuotės pateiktomis instrukcijomis.
5. Dabar galite mėgautis glotnaus, sudrėkinto ir blizgančio savo augintinio kailio efektu. Pet Magic Mist suteiks jūsų augintiniui elegancijos ir žavesio, išryškindamas natūralų jo grožį.

Pastaba: Venkite kontakto su akimis ir ausimis. Nutraukite naudojimą, jei atsiranda dirginimas. Jei turite klausimų, pasitarkite su veterinarijos gydytoju. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel