Pet Magic Mist - "Magic Mist" plaukams 250ml Lengvai iššukuojamas ir puoselėjamas kailis + Kvapų neutralizatorius

  • Dėmių šalintuvas ir kvapų neutralizatorius rūke sukurtas siekiant patenkinti reiklius naminių gyvūnėlių savininkų, norinčių veiksmingai atsikratyti nemalonių kvapų savo namuose, poreikius.
  • Pet Magic Mist - "Magic Mist" plaukams 250ml Lengvai iššukuojamas ir puoselėjamas kailis + Kvapų neutralizatorius
  • Pet Magic Mist - "Magic Mist" plaukams 250ml Lengvai iššukuojamas ir puoselėjamas kailis + Kvapų neutralizatorius
  • Pet Magic Mist - "Magic Mist" plaukams 250ml Lengvai iššukuojamas ir puoselėjamas kailis + Kvapų neutralizatorius
  • Pet Magic Mist - "Magic Mist" plaukams 250ml Lengvai iššukuojamas ir puoselėjamas kailis
  • PETS HOME oro NEUTRALIZATORIUS su citrusinių vaisių aromatu 170g
Gamintojas: PETS
Serija: 250ml
20,59 €
/ vnt.
Sutaupai 1.01% (0.21), įsigydamas/-a rinkinyje.

Rinkinyje

PET Kvapo NEUTRALIZATORIUS / šlapimo kvapo šalintuvas ir neutralizatorius

Mūsų dėmių šalintuvas ir kvapų neutralizatorius rūke sukurtas siekiant patenkinti reiklius naminių gyvūnėlių savininkų, norinčių veiksmingai atsikratyti nemalonių kvapų savo namuose, poreikius. Koncentruotoje šio produkto formulėje yra unikalių probiotinių bakterijų, kurios veiksmingai pašalina net intensyviausius kvapus.

Dėmių šalintuvas ir kvapų neutralizatorius yra būtinas bet kurių namų, kuriuose laikomi naminiai gyvūnai, priedas. Jis puikiai tinka kraiko dėklams, narveliams ir bet kuriai vietai, kurioje gali būti nešvarumų ir specifinių kvapų, susijusių su gyvūnų buvimu, valyti. Be to, jis taip pat akimirksniu ir veiksmingai veikia patalynę, antklodes, kilimus, apmušalus ir drabužius, kurie gali būti persisunkę nepageidaujamais šlapimo, išmatų, vėmimo ar skerdienos kvapais.

Dėmių valiklį ir kvapų neutralizatorių paprasta naudoti. Tiesiog tolygiai užpurkškite ant sutepto paviršiaus, palikite priemonę veikti apie 10 minučių ir atsargiai nuvalykite skysčio perteklių. Drabužius rekomenduojame purkšti prieš dedant į skalbyklę, kad nemalonūs kvapai būtų kruopščiai ir veiksmingai pašalinti.

Produktas pateikiamas patogioje 500 ml pakuotėje, užtikrinančioje ilgalaikį naudojimą ir pasitenkinimą jo veiksmingumu. Mūsų gaminys yra puikus sprendimas visiems, kurie nori mėgautis gaiviu ir maloniu kvapu savo namuose, nepriklausomai nuo to, ar juose yra augintinių.

Suteikite sau galimybę veiksmingai kovoti su nemaloniais kvapais ir dėmėmis naudodami mūsų neutralizatorių - unikalų sprendimą, užtikrinantį gaivumą ir švarą jūsų aplinkoje.

Neutralizatorius yra puiki pagalbinė priemonė visiems naminių gyvūnėlių savininkams, norintiems džiaugtis gaiviu ir maloniu kvapu savo aplinkoje. Dėl veiksmingų probiotinių bakterijų produktas veiksmingai pašalina nemalonius kvapus, todėl kiekvieno augintinio namai tampa švarūs ir gaivūs.

Naudojimo instrukcijos:
Pasiruošimas: įsitikinkite, kad valomoje vietoje nėra jokių didesnių nešvarumų. Drabužių atveju prieš naudodami priemonę pašalinkite drėgmės perteklių ar nešvarumus.
2. Purškimas: Prieš naudodami suplakite buteliuką, kad ingredientai gerai susimaišytų. Tada tolygiai užpurkškite ant paviršiaus ar drabužio, kurį norite atnaujinti. Nepamirškite purkšti produkto ant viso kvepalų ploto.
3. Palaukite: Neutralizatorių palikite veikti apie 10 minučių, kad probiotinės bakterijos veiksmingai suskaidytų kvapus. Per šį laiką produktas veiks giliai ir veiksmingai pašalins nepageidaujamus kvapus.
4. Pašalinkite perteklių: Po 10 minučių švelniai nuvalykite skysčio perteklių nuo paviršiaus ar drabužių. Įsitikinkite, kad produktas pasiskirstė tolygiai.

Papildomas naudojimas: Jei reikia, dar kartą užtepkite produkto ant labiau įsisenėjusių kvapų, kad pasiektumėte dar geresnių rezultatų.

Pastaba: Venkite sąlyčio su akimis ir ausimis. Jei atsiranda dirginimas, nutraukite naudojimą. Jei turite klausimų, pasitarkite su veterinarijos gydytoju. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel