Bėgimo takelis Little Cat Cat Planet V1

  • Rūpinkitės savo augintinio fizine būkle.
  • Bėgimo takelis Little Cat Cat Planet V1
  • Bėgimo takelis Little Cat Cat Planet V1
Gamintojas: The Little Cat
499,90 €
/ vnt.

Bėgimo takelis "The Little Cat B612 Cat Planet V1
Palaikykite savo augintinio formą. Bėgimo takelis "Little Cat" turi spalvingą LED apšvietimą, kuris skatina katės instinktus ir skatina ją naudotis įrenginiu. Programėlėje galėsite patikrinti sudegintų kalorijų skaičių, atstumą ir t. t., kad galėtumėte stebėti savo augintinio pažangą. Be to, B612 veikia tyliai ir jį surinkti užtrunka vos akimirką. Be to, bėgimo takelis tinka ir mažesnėms, ir didesnėms katėms.


Jūsų katės sveikatai
Tyrimų duomenimis, su nutukimu kovojančios katės daug dažniau turi odos problemų, serga diabetu ir osteoartritu. Be to, jos gyvena trumpiau nei sveikos katės. Siekiant padėti užkirsti tam kelią, buvo sukurtas B612 bėgimo takelis, kuris ne tik padės jūsų augintiniui numesti svorio, bet ir palaikyti gerą fizinę formą.

Nuotolinio valdymo pultelis
Programėlę "The little cat" lengva naudoti, ją galima atsisiųsti iš "Google Play" arba "App Store". Joje galima pridėti informaciją apie savo augintinį, pavyzdžiui, amžių. Galite reguliuoti apšvietimo spalvą ir valdyti jo padėtį. Be to, galite patikrinti sudegintų kalorijų skaičių, nueitą atstumą ir bėgimo takelio apsisukimų skaičių. Be to, gausite prieigą prie savo katės kūno masės indekso ir treniruočių istorijos, todėl galėsite lengvai stebėti savo katės pažangą.


Saugi konstrukcija
Bėgimo takelis "Little Cat B612" sukurtas taip, kad juo naudotis būtų visiškai saugu. Vietoj lazerio, kuris kenkia akims, bėgimo takelyje naudojama LED šviesa. Be to, ABS plastiko naudojimas reiškia ilgaamžiškumą, o apsauginės putos apsaugo nuo sužeidimų.


Belaidis valdymas
Bėgimo takelis veikia belaidžiu ryšiu, todėl juo galima laisviau naudotis. Be to, po 6 sekundžių nenaudojimo jis pereina į budėjimo režimą. Be to, pridedamas magnetinis įkrovimo laidas, kuriuo atnaujinsite bėgimo takelio energiją - maždaug po 4,5 val. jis bus pasiruošęs toliau bėgioti. Be to, programėlė informuos jus apie akumuliatoriaus įkrovos lygį.


Tylus bėgimas
Nerimaujate, kad bėgimo takelis skleis per daug triukšmo? Nesijaudinkite. Bėgimo takelis "Little Cat B612" išsiskiria itin tyliu veikimu - mažiau nei 65 dB. Taigi galite atsipalaiduoti su mėgstama knyga be jokio erzinančio triukšmo.


Pridedama
Bėgimo takelis
Bėgimo takelio pagrindas
kilimėlis
Magnetinis įkrovimo laidas
apsauginės putos
Gamintojas The Little Cat
Modelis B612
Matmenys 1,23 x 0,31 x 1,3 m
Svoris 30 kg
Medžiaga ABS, silikonas, AI, PA, PET, PE
Greitis 72 aps/min, 15 km/val.
LED apšvietimas taip, įvairiaspalvis
Maitinimo šaltinis 5 V
Bluetooth ryšys
Programėlė Little Cat
Operacinės sistemos "Android", "iOS

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel