OVER ZOO BIO PROTECTO Plus apykaklė mažiems šunims 35cm

  • Šunų antkaklis su natūraliais eteriniais aliejais.
  • OVER ZOO BIO PROTECTO Plus apykaklė mažiems šunims 35cm
Gamintojas: Over Zoo
4,19 €
/ vnt.

BIO PROTECTO PLUS mažiems šunims 35 cm
Mažų šunų antkaklis su natūraliais eteriniais aliejais
Kedrų aliejus turi apsauginių, drėkinamųjų ir maitinamųjų savybių. Jis stiprina kailį ir neleidžia jam iškristi. Eukaliptų ir citrinų aliejai valo ir gaivina. Pipirmėčių aliejus apsaugo odą nuo pernelyg didelio riebumo. Eteriniai aliejai nuo amžių žinomi ir vertinami ne tik dėl savo priežiūros savybių. Jiems būdingas intensyvus kvapas, nemalonus vabzdžiams. Dėl laipsniško sudedamųjų dalių išsiskyrimo apykaklė išlaiko savo savybes iki 2 mėnesių.
Kontraindikacijos: nenaudoti katėms. Nenaudokite jauniems šunims iki 9 savaičių amžiaus. Nenaudokite, jei yra padidėjęs jautrumas bet kuriai veikliajai medžiagai. Pirmą kartą naudojant rekomenduojama keletą dienų stebėti gyvūną. Jei atsiranda bet kokių simptomų, rodančių padidėjusį jautrumą veikliosioms medžiagoms (odos pažeidimai, niežulys ar kiti nerimą keliantys požymiai), nutraukite apykaklės naudojimą.

Techniniai parametrai
Tipas:
Antkaklis BIO PROTECTO Plus mažiems šunims 35 cm
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel