BARRY KING XS šuniukų kubas - mėlynas

  • Žaislas šunims su kramtymo funkcija.
  • BARRY KING XS šuniukų kubas - mėlynas
Gamintojas: Barry King
Produkto kodas: BK-15502
2,19 €
/ vnt.

"Barry King XS Cube" šuniukams - mėlynos spalvos - žaislas šunims su kramtymo funkcija
"Barry King XS" kubas šuniukams - mėlynos spalvos yra nedidelis, todėl puikiai tinka patiems mažiausiems šuniukams, kurie dar tik pradeda kandžiotis. Šuniuko kubelis yra ne tik kramtukas, bet ir puikus bei įdomus žaislas. Jis pagamintas tik iš natūralios medžiagos, todėl šuniukas gali jį kramtyti nerizikuodamas susižeisti. Dėl savo struktūros ir tekstūros žaislas ypač rekomenduojamas šuniukams, kurie dar tik įžengia į paauglystės laikotarpį. Žaislas yra nedidelis, todėl jis gali būti geras pasirinkimas suaugusiems šunims, kurie neturi labai destruktyvių polinkių ir atstovauja mažoms veislėms.

Barry King XS Cube dog toy with teater function for puppies - blue - produkto privalumai
Žaislo medžiaga yra kieta - natūrali guma. Todėl rizika, kad šuniukas nukąs žaislo gabalėlį, yra labai maža. "Barry King XS" šuniukų kubas - mėlynas - tinka mėtyti mokantis aportuoti - jis atšoka įvairiomis kryptimis, o tai labai padidina žaidimo patrauklumą. Žaislas šunims su kramtymo funkcija turi netaisyklingą paviršių su iškilimais ir dygliukais, todėl puikiai masažuoja dantenas, o tai ypač svarbu šuniukams, kuriems dygsta dantys. Be to, tokia žaislo forma taip pat padeda mechaniškai išvalyti dantis nuo apnašų, kurios atsiranda po valgymo. Kartu jis yra lengvas, todėl daugeliui šunų nekyla problemų jį nešiojant ar mėtant žaidimo metu. Žaislas yra mėlynos spalvos. "ZooArt" gyvūnų prekių parduotuvės pasiūloje taip pat rasite kitų šuniukams skirtų įtaisų.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel