Dr. Seidel Adaptyvi apykaklė šunims 75 cm

  • Šiuolaikinis daugiasluoksnis preparatas iš elgsenos pagalbinių priemonių serijos.
  • Dr. Seidel Adaptyvi apykaklė šunims 75 cm
12,29 €
/ vnt.

Taikymas:

Dr. Seidel's Adaptive Collar yra modernus, daugiakomponentis preparatas iš elgesio pagalbos priemonių serijos. Jis turi raminamąjį poveikį šunims. Jo sudėtyje yra natūralių medžiagų, darančių įtaką gyvūnų elgsenai panašiai kaip šunų feromonai. Ši sudėtis atitinka žinomą sudėtį, atskleistą Europos patente EP0724832. Apykaklės naudojimas elgesio terapijos metu labai palengvina jos procesą. Tai suteikia šuniui saugumo jausmą, skatina mokymąsi ir greitą prisitaikymą prie naujų iššūkių.

 

Rekomendacijos:

Padeda išvengti suaugusių šunų elgesio problemų, kurias sukelia stresas ar nerimas (rūpinimasis fiziologiniais poreikiais namuose, daiktų niokojimas, pernelyg didelis vokalumas ir laižymasis), ir valdyti bei mažinti streso lygį sudėtingose situacijose bet kokio amžiaus šunims (šuniuko atskyrimas nuo motinos ir jo socializacija naujoje aplinkoje), aplinkos pakeitimas, dalyvavimas mokymuose, apsilankymas pas veterinarą, buvimas šunų viešbutyje, kelionė, naujo šeimos nario atvykimas, atsiskyrimo nerimas, audra, fejerverkai ir t. t.). )

Apykaklė tinka įvairaus amžiaus šunims, įskaitant šuniukus.

 

Veikimo būdas:

Dėvint antkaklį išsiskiria jame esančios kvapiosios medžiagos, todėl šuo nurimsta.

 

Naudojimo instrukcijos:

Užsidėkite apykaklę, pritaikydami ją prie šuns kaklo apimties.

 

Sudėtis:

EVA nešiklis ne daugiau kaip 79 % Mažiausiai 21 % natūralios kilmės riebalų rūgščių sudėtis, kurios sudėtyje, be kita ko, yra oleino rūgšties (62-86 % gryname mišinyje) Valerijono ekstraktas 0,05 %.

 

Apykaklė veikia 30 dienų

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel