BEAPHAR Dental Bits 35g

  • Specialiai sukurtas, kad jūsų katės dantys būtų švarūs.
  • BEAPHAR Dental Bits 35g
Gamintojas: BEAPHAR
2,15 €
/ vnt.

BEAPHAR Dental Bits 35g - skanėstai katėms
Labai svarbi profilaktinė kačių burnos higiena. Tai padeda išvengti dantų akmenų, kurie apsunkina katės maisto kramtymą ir sukelia periodonto ligas. Efektyvus būdas palaikyti gerą katės dantų būklę yra BEAPHAR Dental Bits 35g. Produkto sudėtyje yra chlorofilo. Natūralus augalų ekstraktas padės kovoti su nemaloniu kvapu. Kačių skanėstuose yra fluorido, kuris apsaugo nuo bakterinių apnašų ir stiprina dantis. Patiekalai su chlorofilu praturtins jūsų katės racioną vitaminu A. Ši sudedamoji dalis apsaugo nuo regėjimo sutrikimų. Vitaminas A taip pat yra atsakingas už tinkamą gyvūno augimą ir tinkamą virškinamojo trakto veiklą. Dantų problemų gydymo priemonių sudėtis taip pat praturtinta vitaminu B1. Jis svarbus katės mityboje, nes užtikrina tinkamą nervinių ląstelių funkcionavimą ir apsaugo nuo raumenų silpnumo. Taip pat siūlome "Beaphar" prekės ženklo skanėstų, kurie neutralizuoja blogą kvapą iš šuns burnos.

Sudėtis:

Grūdai, augaliniai produktai, aliejai ir riebalai, mineralai, mėsa ir gyvūniniai produktai.


Analizė:

Žali baltymai 29 %, žalia ląsteliena 2,6 %, žali aliejai ir riebalai 8,7 %, žali pelenai 5,5 %, kalcis 0,3 %, fosforas 0,75 %, natris 0,11 %, kalis 0,4 %, magnis 0,12 %.

Maisto papildai/kg: vit. A 4480 TV, vit. B1 4 mg, antioksidantai, dažikliai.


Dozavimas:

Maitinkite 5-10 vienetų per dieną. Užtikrinkite nuolatinę prieigą prie gėlo vandens.

Techniniai parametrai
Svoris:
35
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel