VETFOOD L-metiocidas katėms 39g

  • Indikacijos: Struvito akmenys, apatinių šlapimo takų bakterinė infekcija.
  • VETFOOD L-metiocidas katėms 39g
  • VETFOOD L-metiocidas katėms 39g
Gamintojas: Vetfood
10,80 €
/ vnt.

L-metiocidas katėms - tai šlapimo sistemos veiklą palaikantis ir struvito akmenų atsiradimo riziką mažinantis produktas.

L-metiocido feline sudėtyje yra L-metionino - sieros aminorūgšties, kuri rūgština šlapimą ir tulžį, todėl gali turėti teigiamą poveikį neleidžiant nusėsti nuosėdoms šlapimo takuose ir taip sumažinant jų infekcijos riziką. L-metioninas pasižymi detoksikuojamuoju, lipotropiniu, cholereziniu, cholereziniu ir diuretiniu poveikiu, kuris skatina struvitų pasišalinimą.

Numatomas naudojimas

maisto papildas gyvūnams, kurių šlapimo sistemoje yra polinkis atsirasti struvito akmenų,
profilaktiškai, jei gresia šlapimo takų infekcijos.

Sudėtis: pieno baltymų izoliatas
Jusliniai priedai: l-metioninas (250 mg/2 matavimo vienetai), jautienos kvapioji medžiaga
Analitiniai komponentai: žali baltymai 73,7 %, žalia ląsteliena 0,0 %, žali riebalai 1,2 %, žali pelenai 12,0 %, kalcis 1,7 %, fosforas 0,9 %, natris 0,1 %, magnis 0,1 %, kalis 0,2 %, chloridas 0,0 %, siera 6,5 %.

Taikymas:
Kasdien rekomenduojama duoti po 2 plokščias produkto dozes su augintinio maistu. Rekomenduojama naudojimo trukmė: iki 6 mėnesių

Jei šeriama tik sausu ėdalu, šiek tiek jį sudrėkinkite, kad milteliai priliptų prie ėdalo ir gyvūnas juos suvalgytų. Prieš naudodami pasitarkite su veterinarijos gydytoju.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel