TROPICAL Test NO2

  • NO2 TEST, skirtas nitritų (NO2 - ) koncentracijai gėlame ir jūros vandenyje matuoti.
  • TROPICAL Test NO2
  • TROPICAL Test NO2
Gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 80104
12,49 €
/ vnt.

Testas matuoja nitritų (NO2 -) koncentracija gėlame ir jūros vandenyje. Bandymas skirtas matuoti nitritų koncentraciją gėlame ir jūros vandenyje nuo 0,0 iki 3,3 mg / l. Patogu ir nepaprastai lengva naudoti.

Į ištirptą vandenį pridedami reagentai, kurie po kurio laiko pakinta mėginio spalvą. Rezultatas gaunamas palyginus mėginio spalvą su pridedama spalvų skalė. Nitritą gamina bakterijos, skaidydamos žuvų išmatas, maisto atliekas ir kitas organines medžiagas. Dėl didelio nitritų toksiškumo žuvims jų koncentracija akvariume turėtų būti artima nuliui. Pavojingai didelė nitritų koncentracija atsiranda naujai įsteigtuose akvariumuose, perpildytuose akvariumuose, kurių biologinis filtravimas blogai veikia, ir po baktericidinių vaistinių preparatų vartojimo. Norėdami atlikti išsamią vandens analizę, mes taip pat rekomenduojame atlikti kitus „Tropical“ testus.

Pakuotė: - 50 vnt

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel