VERSELE-LAGA CHinchilla & Degu Complete MAISTAS ŠINŠILOMS IR DEGU 500g

  • MAISTAS ŠINŠILOMS IR NAKTINIAMS ŠARPĖJAMS
  • VERSELE-LAGA CHinchilla & Degu Complete MAISTAS ŠINŠILOMS IR DEGU 500g
Gamintojas: Versele-Laga
5,95 €
/ vnt.

Versele Laga Complete maisto paskirtis

Maistas šinšiloms ir degu. Palaiko dantų priežiūrą ir tinkamą žarnyno funkcionavimą.

Šinšilų ir degu papildomo maisto charakteristika:

- Nėra pridėto cukraus - Ekstrudate nėra cukraus, dėka ko gyvūnai išlieka puikios sveikatos ir būklės.

- Sveikas kailis. Omega 3 ir omega 6 riebalų rūgščių priedas, kurių šaltiniu yra linų semėnys, užtikrina sveiką odą ir blizgantį kailį.

- Ilgi pluoštai - Šinšilos ir degu yra žolėdžiai ir reikalauja dietos su tinkamu pluošto kiekiu ir mažu krakmolo kiekiu. Ilgi pluoštai palaiko ir gerina dantų ir žarnyno funkcionavimą, daug geriau nei tradiciniuose graužikų maistuose malti pluoštai.

- Mikrofloros stimuliavimas - Unikalus prebiotikų, frukto-oligosacharidų (FOS) ir mananoligosacharidų (MOS) priedas turi sveiką poveikį žarnyno mikroflorai.

- Dantų priežiūra - Šinšilos ir degu dažnai turi problemų su dantimis. Dėka specialių nemaltų, ilgų pluoštų priedo, turinčių didelį silikatų kiekį, maistas reikalauja ilgesnio kramtymo, reikalingo dantų šlifavimui ir jų sveikatai.

- Be grūdų - formulė be grūdų užtikrina nedidelį krakmolo kiekį, dėka ko maistas užtikrina puikų virškinimą ir pašarų suvartojimą.

- Daugiau vitaminų - vitaminas A yra svarbus odos ląstelių atsinaujinimui, regėjimui, dauginimuisi ir metabolizmui. Vitaminas D3 stimuliuoja kalcio ir fosforo įsisavinimą, ir tokiu būdų palaiko kaulus. Vitaminai E ir C yra svarbūs antioksidantai, kurie apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų. Abu vitaminai taip pat palaiko natūralų organizmo imunitetą.

- Imuniteto palaikymas - Natūralių augalinių pigmentų, liuteino ir β-karotino pridėjimas turi teigiamą poveikį bendram imunitetui ir sveikatai.

Versele Laga ingredientai:

Augalinės kilmės produktai(7% 23% motiejukas, liucerna, žolės, žolelės) augalinių baltymų ekstraktai, sėklos (2% linų sėmenys), mineralinės medžiagos, fruktooligosacharidai (0,3%), medetka, juka.

Analizė

Baltymai (17%), riebalai (3%), žalia ląsteliena (20%), žali pelenai (7%), kalcis (0,8%), fosforas (0,6%)

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel