TRIXIE Krepšelis skanėstams "keliaujantis šuo" - TX-32283

  • Patogus ir patogus maišelis skanėstams augintiniams. Idealiai tinka naudoti vedžiojant ar mokant savo augintinį.
  • TRIXIE Krepšelis skanėstams "keliaujantis šuo" - TX-32283
Gamintojas: Trixie
Produkto kodas: TX-32283
7,67 €
/ vnt.

TRIXIE Krepšelis skanėstams "šuo kelionėje" - TX-32283 - praktinė įranga šuniui
Tikriausiai ne kartą pasivaikščiojimo su šunimi metu ieškojote vietos skanėstams paslėpti, iš kurios galėtumėte juos greitai ištraukti ir nerizikuoti pamesti. Atsakymas į jūsų poreikius - TRIXIE Dog on tour skanėstų maišelis TX-32283 - patogus, labai patogus ir patvarus maišelis šunų skanėstams. Jį galima lengvai prisegti prie diržo, todėl jis puikiai tinka net ilgų pasivaikščiojimų ar treniruočių metu. Jis patogus ir kartu patvarus, daugiausia dėl poliesterio, iš kurio jis pagamintas. Šį krepšį galite pasiimti su savimi tiek trumpam pasivaikščiojimui, tiek ilgesniam žygiui su šunimi. Dėl savo konstrukcijos krepšį taip pat galite naudoti treniruočių metu, net ir labai aktyvių treniruočių metu.

Šunų įranga TRIXIE Dog treat bag "Dog on tour" - TX-32283 - produkto privalumai
Šunų įranga paketėlio pavidalu yra vienas iš tų dalykų, kuriuos visada turėtumėte turėti po ranka. Gaminys yra gana didelis, tačiau kartu pakankamai mažas, kad būtų patogu nešiotis ant klubo. Speciali kišenė skirta slėpti maišelių ritinėliams, skirtiems šunų ekskrementams valyti. "TRIXIE Dog on tour" skanėstų maišelis - TX-32283 - gali būti tvirtinamas prie diržo kilpa arba sagtimi. Specialus žymeklis skirtas švilpukui ar švilpukui patogiai pritvirtinti, kad jis visada būtų po ranka. Pagrindinėje kišenėje esantis traukimo laidas leidžia greitai uždaryti ir atidaryti skyrių. Krepšyje taip pat yra papildoma kišenė su "Velcro" užsegimu. Ją galima naudoti kvapų žymekliams paslėpti arba raktams ar telefonui laikyti.

 

Krepšelio spalvą dedame tokią kokią turime sandelyje. 

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Šuniukas
Jaunesnysis
Suaugęs
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel