KITEKAT 12kg - sausas kačių ėdalas su jautiena ir daržovėmis

  • Visavertis pašaras suaugusioms katėms su jautienos skoniu.
  • KITEKAT 12kg - sausas kačių ėdalas su jautiena ir daržovėmis
Gamintojas: Kitekat
Serija: 12kg
40,35 €
/ vnt.

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
KITEKAT 12 kg - sausas kačių ėdalas su jautiena ir daržovėmis + STAIGMENA KATEIKITEKAT 12 kg - sausas kačių ėdalas su jautiena ir daržovėmis + STAIGMENA KATEI40,36 €40,34 €Sutaupai (0.05%)
KITEKAT 2x12 kg - sausas kačių ėdalas su jautiena ir daržovėmisKITEKAT 2x12 kg - sausas kačių ėdalas su jautiena ir daržovėmis80,70 €78,28 €Sutaupai (3.00%)

KITEKAT 12 kg - sausas kačių ėdalas su jautiena ir daržovėmis - visavertis ėdalas suaugusioms katėms

Norite šerti savo katę pagal jos poreikius? Rinkitės KITEKAT 12 kg visavertį ėdalą suaugusioms katėms. Sausas kačių ėdalas su jautiena ir daržovėmis pagamintas pagal formulę, skirtą palaikyti jūsų katės sveikatą ir gyvybingumą. Maistas aprūpina būtiniausiomis maistinėmis medžiagomis. Jame, be kitų šaltinių, gausu baltymų iš jautienos, kad būtų patenkinti pagrindiniai katės mitybos poreikiai. Dėl sumažinto riebalų kiekio jame taip pat yra mažai kalorijų. Tai užtikrina, kad jūsų augintinis nepriaugs per didelio svorio, padeda apsaugoti jį nuo antsvorio ir nutukimo pasekmių. Ėdale yra aliejų ir riebalų, kurie palaiko jūsų katės širdies ir kraujagyslių sistemą bei smegenų veiklą. Vitaminų papildai skirti kompensuoti bet kokį jų trūkumą. Nustatytas maistinių skaidulų kiekis padeda stimuliuoti virškinimo sistemą ir reguliuoti tuštinimąsi. Planuodami kasdienį katės šėrimą šiuo ėdalu, pasirinkite tinkamą dozę. Taip pat išbandykite suaugusių kačių ėdalą su vištiena ir baltymais.Sudėtis :

sudėtis: grūdai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (įskaitant 4 % jautienos rudosiose granulėse, įskaitant 4 % jautienos kaštoninėse granulėse), augalinės kilmės produktai, augalinių baltymų ekstraktai, aliejai ir riebalai, mineralai, daržovės (įskaitant 4 % morkų oranžinėse granulėse, įskaitant 4 % žirnių žaliosiose granulėse)


Analizė:

baltymai 28%
riebalai 9%
pelenų 9%
ląsteliena 2,5%

Dozavimas:

Lentelėje pateiktos vertės yra orientacinės.

Katės svoris (kg) 3 4 5 6
Dienos dozė (g) 50 60 70 80
Techniniai parametrai
Svoris:
15000
Waga w gramach
Max:
100
Skonis (filtras):
Jautiena
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel