Dolina Noteci PREMIUM Starter 185 g

  • Maistas šuniukams ir žindančioms kalėms 185g
  • Dolina Noteci PREMIUM Starter 185 g
Gamintojas: Dolina Noteci
2,59 €
/ vnt.
0,01 € / kg

Šis maistas turi daugiau lengvai virškinamų baltymų ir energijos komponentų nei kiti maisto produktai, kurie yra labai svarbūs žindančioms kalėms ir šuniukams intensyvaus augimo laikotarpiu (iki 2 mėnesių amžiaus). Mineralų ir vitaminų kiekis buvo kruopščiai parinktas atsižvelgiant į specifinius organizmų poreikius, esant intensyviam vitaminų ir mineralų poreikiui, atsižvelgiant į šiuolaikinius standartus ir mitybos rekomendacijas. Pašarai gaminami iš gyvulinių žaliavų, kurios garantuoja aukštos kokybės baltymų tiekimą ir virškinamumą. Gyvūninės kilmės žaliavos teikia rūgštis iš n-6 ir n-3 šeimų, o lašišos aliejus yra vertingas EPA ir DHA šaltinis, užtikrinantis tinkamą nervų sistemos vystymąsi ir reguliuojantis uždegiminius procesus.

Sudėtis:

kiauliena 29% (širdys, kepenys, stemplė, špagatas), vištiena 14% (kepenys, skrandžiai), kiaušiniai 5%, kalakutiena 2% (oda), lašišos aliejus 2%, išrūgų baltymai 2%, linų sėmenų aliejus 0,8% , alaus mielės 0,4 proc., kalcio karbonatas, natrio tripolifosfatas, psilio sėklos 0,3 proc. kalio chloridas, beta-gliukanai 0,1 proc., manano-oligosacharidai 0,05 proc.

Analitinės sudedamosios dalys:

baltymai - 11%, žali aliejai ir riebalai - 7%, žali pelenai - 2%, žalia ląsteliena - 0,8%, drėgmė - 79%, kalcis - 0,25%, fosforas - 0,2%.

Priedai:

Vitaminas D3 (cholekalciferolis) - 450 TV, vitaminas E (dl-alfa-tokoferilo acetatas) - 40 mg, E6 / cinkas (cinko oksidas) - 30 mg, E4 / varis (vario sulfato pentahidratas) - 3 mg, E5 / manganas ( mangano oksidas) - 2 mg, E2 / jodas (kalcio jodas) - 0,3 mg.

Techniniai parametrai
Svoris:
185
Gyvenimo etapas:
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel