DINGO Ringo su virvės energija

  • Ø 18 cm
  • DINGO Ringo su virvės energija
Gamintojas: Dingo
Produkto kodas: 17444
5,79 €
/ vnt.

DINGO Ringo iš energetinės virvės - praktiškas šuns kramtukas.

Dabar jūsų šuo gali linksmintis ir tuo pat metu rūpintis savo dantimis. DINGO Ringo su energetine virve tam puikiai tinka. Šis šunų kramtukas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos. Dėl savo skersmens jis tinka kaip žaislas mažoms ir vidutinėms veislėms. Natūrali pinta virvė nekenkia jūsų augintinio sveikatai. Tačiau nepamirškite nuolat prižiūrėti žaidimą ir stebėti žaislo būklę. Šuniui gaminį galite pasiūlyti kaip savarankiško žaidimo elementą, taip pat naudoti jį bendrai veiklai. Be kita ko, jis labai gerai pasitarnaus traukiant tiek su žmogumi, tiek su kitu mažu šunimi. Jis leis jūsų augintiniui tinkamai ir sveikai panaudoti savo energiją.


DINGO Ringo energy rope dog chew - produkto privalumai

Šis įtaisas yra tvirtas ir tvirtas, o tai prisideda prie jo ilgaamžiškumo net ir intensyviai naudojant. DINGO Ringo energy rope kramtukas šunims pagamintas iš pintos, natūralios storos virvės. Dėl šios priežasties žaisdamas jis valo dantis ir kartu masažuoja dantenas. Jį pamėgs ne tik suaugę augintiniai, bet ir šuniukai dantų keitimo laikotarpiu, kai ypač vargina niežulys ir dantenų skausmas. Gyvūnas pats pasirūpins savo higiena, be to, produktyviai praleis laisvalaikį. Žaislą taip pat naudosite dresūros metu, kad sutelktumėte dėmesį ir apdovanotumėte šunį už gerai atliktą užduotį. Dėl nedidelio dydžio išvykdami galėsite jį lengvai įsidėti į bagažą. Šį modelį galima įsigyti kelių patrauklių spalvų. Kitų šunų kramtukų rasite "ZooArt" gyvūnų prekių parduotuvėje.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel