Purina Pro Plan Medium Puppy Optistart, vištiena ir ryžiai 12kg

  • Sausas pašaras skirtas vidutinių veislių šuniukams, kurie subrendę sveria 10-25 kg, taip pat tinka nėščioms ir žindančioms kalėms.
  • Purina Pro Plan Medium Puppy Optistart, vištiena ir ryžiai 12kg
  • Purina Pro Plan Medium Puppy Optistart, vištiena ir ryžiai 12kg
  • Purina Pro Plan Medium Puppy Optistart, vištiena ir ryžiai 12kg
  • Purina Pro Plan Medium Puppy Optistart, vištiena ir ryžiai 12kg
Gamintojas: Purina Pro Plan
Serija: 12kg
52,39 €
/ vnt.

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
PRO PLAN Health Start šuniukų ėdalas su vištiena 12kg + STAIGMENA ŠUNUIPRO PLAN Health Start šuniukų ėdalas su vištiena 12kg + STAIGMENA ŠUNUI52,40 €52,38 €Sutaupai (0.04%)

PURINA PRO PLAN Medium Puppy su OPTISTART formule, sukurta vidutinio dydžio šuniukams. Taip pat tinka nėščioms ir žindančioms kalėms. Aprūpina visomis maistinėmis medžiagomis, kurių šuniukams reikia sveikam augimui ir vystymuisi bei kasdienių iššūkių įveikimui.

Ėdalas sukurtas bendradarbiaujant su veterinarijos gydytojais ir mitybos specialistais, kad geriausiai atitiktų kasdienius šuns mitybos poreikius kiekvieno valgymo metu. Mūsų sudėtyje yra unikali OPTISTART formulė - unikalių ingredientų sudėtis, padedanti palaikyti natūralų imunitetą. Šis visavertis sausas šuniukų ėdalas palaiko burnos apsaugą; jis taip pat padeda palaikyti ilgalaikę jūsų šuniuko sveikatą ir sąnarius bei padeda palaikyti natūralų imunitetą

Purina PRO PLAN Medium Puppy su OPTISTART formule sudėtyje yra priešpienio - pirmojo motinos pieno. Šėrimas su aukštos kokybės vištiena padeda palaikyti šuniukus kelyje į suaugusiųjų amžių.

  • Speciali formulė burnos higienai palaikyti
  • Padeda palaikyti ilgalaikę sveikatą
  • Padeda besivystančiai šuniuko imuninei sistemai efektyviai reaguoti
  • Pagrindinių maistinių medžiagų derinys, palaikantis sveikus ir aktyvius sąnarius


Sudėtis: vištiena (20 %), dehidratuoti paukštienos baltymai, kviečiai, sojų miltai, gyvuliniai riebalai, ryžiai (8 %), kukurūzai, trauktinė, džiovintas runkelių minkštimas, kukurūzų glitimo miltai, mineralai, džiovinti kiaušiniai, žuvų taukai, džiovintas priešpienis (0,1 %).

Priedai:


Maisto papildai:
IU/kg: vit. A: 29 000; vit. D3: 940; vit. E: 200;
mg/kg: vit. C: 120; geležies sulfatas monohidratas: 240; Kalcio jodatas bevandenis: 3,1; vario sulfato pentahidratas: 3,1; vario sulfato pentahidratas: 48; mangano sulfatas bevandenis: 1: 110; cinko sulfatas monohidratas: 410; natrio selenitas: 0,28;

Analitinės sudedamosios dalys:
Baltymai: 30,0 %, neapdoroti aliejai ir riebalai: 19.0%, Crude ash: 7.5%, Crude fibre: 2.0%

Technologiniai priedai:
Augalinių aliejų tokoferolio ekstraktai: 54 mg/kg

Techniniai parametrai
Svoris:
15000
Gyvenimo etapas:
Šuniukas
Max:
100
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel