PURINA Friskies Junior 15kg

  • "Friskies Junior" yra visavertis ėdalas šuniukams nuo 6 savaičių amžiaus.
  • PURINA Friskies Junior 15kg
  • PURINA Friskies Junior 15kg
Gamintojas: Purina
Serija: 15kg
29,90 €
/ vnt.
1,99 € / kg

PURINA Friskies Junior 15kg – sausas pašaras mažiems šuniukams (nuo 6 gyvenimo savaičių)

Sausas pašaras šunims PURINA Friskies Junior 15kg tai visavertis patiekalas, kuris teikia mažiems šuniukams atitinkamai subalansuotas maistines medžiagas. Juo maitinti galima šuniukus, kurių amžius virš 6 savaičių ir kurių dieta jau yra išplėsta. Baltymų ir riebalų balansas yra pritaikytas prie padidėjusio mažylių energingumo, o taip pat atsižvelgiant į statybinių medžiagų poreikį. 

Produkto savybės:

Sudėtyje esantys javai užtikrina gyvūnui daug energijos, o baltymai- raumeninės masės. Omega 3 i 6 riebalų rūgštys reguliuoja tinkamą smegenų, širdies, rėgos veiklą. Vertingų vitaminų priedas stiprina dar silpną imuninę sistemą.

Sudėtis:

javai (viso grūdo 51%), mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (8%)*, augalų baltyminiai ekstraktai, aliejai ir riebalai, augalinės kilmės produktai, cukrai, mineralinės medžiagos, pienas ir jo produktai (kaulo formos granulėse: 0,7% nugriebto pieno milteliuose – atitinka 4% nugriebto pieno), daržovės (kubelių formos granulėse: 0,08% daržovių milteliuose - atitinka 0,5% daržovių). *atitinka 16% hidratuotos mėsos ir gyvūninės kilmės produktų, min. 4% vištienos

Priedai/ 1 kg:

IU/kg: vitaminas A: 20000; vitaminas D3: 1160; vitaminas E: 95 mg/kg: geležies sulfato monohidratas: 260; Bevandenis kalcio jodatas: 3,2; Penkiavandenis vario sulfatas: 37; mangano sulfato monohidratas: 20; cinko sulfato monohidratas: 410; Natrio selenitas: 0,45; B grupės vitaminai: 79. Su dažikliais ir antioksidantais.

Sudėties analizė:

baltymai 28%; riebalai 14,5%; neapdoroti pelenai 7%; neapdorota celiuliozė 2,5%

Techniniai parametrai
Svoris:
15000
Gyvenimo etapas:
Jaunesnysis
Max:
100
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Mes rekomenduojame
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel