TROPICAL CMF 30ml

  • Plataus spektro akvariumo preparatas, padedantis žuvims kovoti su pavojingais patogenais, tokiais kaip bakterijos ir grybeliai.
  • TROPICAL CMF 30ml
Gamintojas: Tropical
Produkto kodas: 32181
1,60 €
/ vnt.

TROPICAL CMF

CMF saugiam ir sveikam žuvų vystymuisi. Preparatas akvariumams, kuris kovoja su pavojingais patogenais (pvz.: bakterijomis ir grybais). Labai veiksmingas akvariumuose, kuriuose atsirado žuvų raupai, sukelti parazito Ichthyophthirius multifiliis. Rekomenduojame žuvis maudyti kitame akvariume, tai palengvis jų stebėjimą. 
Dozavimas: Bendrame akvariume– ilgalaikis (7-14 dienų) 10 ml/100 l vandens. Po trijų dienų pakeisti 20% vandens ir papildyti preparatu– 5 ml/100 l wody. Procedūrą pakartoti dar du kartus. Po to laiko parazitas turėtų dingti. Temperatūra nuo 27°C iki 30°C.

Nemaišyti su kitais akvariumui skirtais preparatais, kurie išskiria chlorą arba deguonį. Laikyti tamsioje ir šaltoje vietoje.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel