ROYAL CANIN Exigent Savour Sensation 35/30 10kg+2kg

  • Sausas ėdalas suaugusioms išrankioms 1-10 metų katėms.
  • ROYAL CANIN Exigent Savour Sensation 35/30 10kg+2kg
  • ROYAL CANIN Exigent Savour Sensation 35/30 10kg+2kg
  • ROYAL CANIN Exigent Savour Sensation 35/30 10kg+2kg
Gamintojas: Royal Canin
Produkto kodas: 230380
79,90 €
/ vnt.
5,33 € / kg


Savour
Exigent
Išrankios katės,
Vyresnės nei 1 metų, išrankios.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Unikalūs privalumai
ir unikalūs privalumai
Sotumo jausmo suteikimas
Po kastracijos pasikeičia kačių mitybos įpročiai, todėl kai kurios jų praranda gebėjimą kontroliuoti suvartojamo maisto kiekį. APPETITE CONTROL STERILISED pasižymi dideliu kiekiu* skaidulų, kurios užtikrina sotumo jausmą, o katėms, kurioms intensyviai norisi maisto, apriboja savaiminį kalorijų suvartojimą ir padeda sumažinti alkio jausmą. *Lyginant su aukštos kokybės kačių ėdalu.

Stipraus blizgančio kailio skatinimas
Odos barjero nepralaidumo didinimas, spalvos, blizgesio ir kailio kokybės gerinimas dėl omega 3 riebalų rūgščių (EPA-DHA) ir omega 6 riebalų rūgščių poveikio.

Idealus kūno svoris
Specialiai sukurta formulė su vidutiniu energijos kiekiu, padedanti palaikyti sveiką kūno svorį.

Puikiai subalansuotas
kiekis

SUDĖTIS
kukurūzai, džiovinti paukštienos baltymai, ryžiai, augalinių baltymų izoliatas*, gyvūniniai riebalai, kukurūzų glitimas, gyvūninių baltymų hidrolizatas, augalinės skaidulos, mielės ir jų dalys, mineralinės druskos, cukrinių runkelių minkštimas, sojų aliejus, frukto-oligo-sacharidai, agurklės aliejus.
*L.I.P.: baltymai, atrinkti dėl labai gero virškinamumo.

PRIEDAI
(1 kg pašaro): Maisto papildai: (1 kg): Vitaminas A: 14500 UI, vitaminas D3: 800 UI, E1 (geležis): 37 mg, E2 (jodas): 3,7 mg, E4 (varis): 11 mg, E5 (manganas): 48 mg, E6 (cinkas): 143 mg, E8 (selenas): 0,08 mg - Technologiniai priedai: nuosėdinės kilmės klinoptilolitas: Zootechniniai priedai: amonio chloridas: 5 g - Konservantai - Antioksidantai.

Tinkama porcija
Jūsų augintiniui
porcija
Po naudojimo įsitikinkite, kad pakuotė yra sandariai uždaryta - tai apsaugo maistą nuo gedimo ir padeda išvengti teršalų patekimo. Užtikrinkite, kad jūsų augintinis visada turėtų prieigą prie šviežio vandens.

Kaip pereiti prie "Royal Canin" ėdalo? Paprastai pereiti nuo kito ėdalo prie "Royal Canin" užtrunka maždaug 6-7 dienas.
Nuomonės: "Ar Canin Canin" gali būti naudojamas tik kaip maisto papildas,
kurias turėtumėte žinoti

DOROTA KUŚ

Melisa daugiau nei metus šeriama Royal Canin ir būtent dėl šio maisto jos katė greitai pasveiko po dviejų operacijų dėl pūlinio. Dėl ligų ji mažai ėdė, tapo labai išranki ir tik Royal Canin Exigent Savour Sensation ėdalas jai patiko ir tapo pagrindine jos kasdienio raciono dalimi. Po sterilizacijos katė nepriaugo svorio, neturi virškinimo problemų, jos kailis blizga, o dantys sveiki. Anksčiau Melisa buvo labai rami ir mieguista, o dabar ji labai energinga ir visada noriai žaidžia - matosi, kad ji laiminga. Ačiū Royal Canin.


DOROTA KUŚ

Melissa daugiau nei metus buvo šeriama Royal Canin ir būtent Royal Canin dėka ji greitai atsigavo po dviejų operacijų, atliktų dėl hidradenitis suppurativa. Dėl ligų ji mažai valgė, tapo labai išranki ir tik Royal Canin Exigent Savour Sensation ėdalas jai patiko ir tapo pagrindine jos kasdienio raciono dalimi. Po sterilizacijos katė nepriaugo svorio, neturi virškinimo problemų, jos kailis blizga, o dantys sveiki. Anksčiau Melisa buvo labai rami ir mieguista, o dabar ji labai energinga ir visada noriai žaidžia - matosi, kad ji laiminga. Ačiū Royal Canin.

Rekomenduojamas drėgnas maistas

INSTINCTIVE LOAF

INSTINCTIVE GRAVY

INSTINCTIVE ŽELĖ
Apie įmonę
Royal Canin
50 metų sveikos mitybos šunims ir katėms
Kompanija "Royal Canin" buvo įkurta iš aistros gyvūnams. Ją 1968 m. įkūrė veterinarijos gydytojas Jeanas Cathary, kuris ieškojo mitybos sprendimo savo sergančiam šuniui. Todėl nieko nestebina, kad tai yra labiausiai veterinarų ir veisėjų rekomenduojamas prekės ženklas visame pasaulyje.

Maisto papildai, nutraceutiniai preparatai ir vitaminai - pas mus tai standartas
Kiekviename krokete yra 50 maistinių medžiagų, būtinų tinkamam organizmo funkcionavimui.

Užtikriname aukščiausią virškinamumą
Mūsų gyvūnų augintinių ėdalo sudėtyje yra baltymų, kurių virškinamumas viršija 90 %, vadinamųjų L.I.P. Dėl šių baltymų galime tikėtis geresnės išmatų kokybės, mažesnio polinkio į vidurių pūtimą ir dujų susidarymą bei mažesnio išmatų kiekio.

Jūsų augintinis yra ypatingas, taip pat ir mums!
Sterilizuotas? Išrankus? Veislės? Specialūs poreikiai reikalauja tikslių mitybos sprendimų. 158 šunų ėdalo rūšys, 108 kačių ėdalo rūšys, kasmet sukuriami nauji inovatyvūs sprendimai.


Techniniai parametrai
Svoris:
15000
Kompozicija:
ROYAL CANIN Exigent Savour Sensation
Dozavimas:
ROYAL CANIN Exigent Savour Sensation
Max:
100
Search:
rojal
canin
cabin
cann
caning
canning
cannin
canine
kanin
roial
roiaj
rozal
riyal
canon
canion
cannon
Canone
Royale
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel