Scanvet Kalm Aid 250 ml

  • Preparatas, mažinantis nervinį šunų, kačių, lapių ir norkų hiperaktyvumą.
  • Scanvet Kalm Aid 250 ml
Gamintojas: Scanvet
79,99 €
/ vnt.

Scanvet Kalm Aid - tai produktas, skirtas šunims, katėms, lapėms ir audinėms, kuris efektyviai sumažina jų nervinį hiperaktyvumą.Tai veiksmingas, greitai veikiantis preparatas, skatinantis atsipalaidavimą. Naudojama tokiose situacijose kaip baimė, nerimas ar elgesio problemos.


Funkcijos:
Preparato veikliosios medžiagos veikia centrinę nervų sistemą. Vitaminai padeda tinkamai veikti nervų sistemai, reguliuodami medžiagų apykaitą, o naudojamos aminorūgštys (triptofanas, teaninas) sukelia atsipalaidavimo ir ramybės būseną nesukeldamos mieguistumo. 

Sudėtis:
1l: L-triptofanas (50 g), niacinas (0,6 g), tiaminas (0,12 g), L-teaninas (0,03 g), vitaminas B6 (0,01 g), sorbitolis, karboksimetilceliuliozė, karamelės ekstraktas, kalio sorbatas, natrio benzoatas (konservantas), vanduo

Dozavimas:
Iki 5 kg - 2,5 ml per dieną
Nuo 5-10 kg - 5 ml per dieną
Nuo 10-20 kg - 7,5 ml per dieną
Nuo 20-30 kg - 10 ml per dieną
Virš 30 kg - 12,5 ml per dieną
Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel