TRIXIE ežiuko kamuolys 10 cm su dideliu smaigaliu

  • Girgždantis kamuolys su storu smaigaliu.
  • TRIXIE ežiuko kamuolys 10 cm su dideliu smaigaliu
  • TRIXIE ežiuko kamuolys 10 cm su dideliu smaigaliu
  • TRIXIE ežiuko kamuolys 10 cm su dideliu smaigaliu
Gamintojas: Trixie
Produkto kodas: TX-3429
4,89 €
/ vnt.

Trixie ežiuko kamuoliukas 10 cm su dideliu smaigaliu - žvilgantis žaislas šunims
Trixie 10 cm ežiuko kamuoliukas su dideliu smaigaliu yra puikus žaislas jūsų šuniui, nepriklausomai nuo jo amžiaus. Dėl savo skersmens gaminys ypač tinka vidutinių ir didelių veislių šunims. Šuniukams tai bus geras sprendimas, kuris padės atsikratyti šuns energijos ir skausmingų dantenų dantų keitimo metu. Naudodami kamuoliuką galite apdovanoti savo šunį po treniruotės ar įvykdžius komandą, taip padidindami augintinio motyvaciją. Dėl žaisle esančio girgždiklio sunku rasti augintinį, kuris atsispirtų su juo žaisti. Akivaizdu, kad kamuolys taip pat gali būti naudojamas aportavimui - tokiu atveju turėkite dvi jo kopijas, kurias galėsite naudoti pakaitomis.

Trixie 10 cm ežiuko žaislas su dideliu smaigaliu - produkto savybės
Žaislas šunims pagamintas iš vinilo. Ši medžiaga yra viena iš saugesnių, todėl net ir įkandus ji neturėtų pakenkti šuns sveikatai. Išorinis apvalkalas yra lankstus ir patvarus, todėl jis nebus pažeistas net intensyviai kramtant ir mėtant. Dėl specialių didelių smaigalių "Trixie" ežiuko kamuoliukas 10 cm su dideliais smaigaliais taip pat skirtas dantenoms masažuoti, o tai ypač svarbu šuniukams. Kramtydamas šuo pašalina dalį apnašų nuo dantų, o tai teigiamai veikia burnos ertmės priežiūrą. Kadangi kamuoliukas yra pripumpuotas, jūsų šuo gali jį traukti ir vilkti. Produktas yra kelių spalvų su spalvotais taškeliais pabaigoje. Ją taip pat galite naudoti mokydamiesi aportuoti. Kitų žaislų šunims rasite "ZooArt" parduotuvėje.

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel