MIKITA Geriadog 50 tab.

  • Vitaminų paruošimas tabletėse su šunų ir kačių choonų šaknimi. Maistas skirtas pagyvenusiems, susilpnėjusiems, sveikiems gyvūnams ir jaunų gyvūnų streso laikotarpiais.
  • MIKITA Geriadog 50 tab.
Gamintojas: Mikita
Serija: 50tb
4,59 €
/ vnt.

MIKITA Geriadog - vitaminai su ženšenio šaknimi skirti šunims ir katėms. Maistas pagyvenusiems, nusilpusiems, sveikstantiems ir jauniems gyvūnams streso metu. Sudėtyje esantys vitaminai stiprina ir saugo organizmo medžiagų apykaitą. Alaus mielės yra lengvai virškinamų aminorūgščių, angliavandenių, natūralių vitaminų: B1, B2, B6, B12, kobalto ir seleno šaltinis. Ženšenio šaknis apsaugo nuo nuovargio ir suteikia energiją. Bendras visų ingredientų veikimas palengvina su senatve susijusius simptomus (letargija, nenoras judėti, susilpnėjęs išorinių dirgiklių priėmimas), atkuria organizmo gyvybingumą.

Sudėtis: 1 tabletėje yra: ženšenio šaknies substrato. - 10 mg, vit. E - 5 mg, vit. C - 2 mg, alaus mielės - skelbimas. 700 mg, su antioksidantais E320, E321.

Taikymas, dozavimas:
Geriadog reikia vartoti 3 savaites su mėnesine pertrauka per parą:
maži šunys, sveriantys 1-5 kg, ir katės - 1 tabletė,
šunims, sveriantiems 5–10 kg - 2 tabletės,
šunims, sveriantiems 15–30 kg - 3 tabletės,
šunims, sveriantiems daugiau kaip 30 kg - 4 tabletės.

Pakuotė: 50 tablečių

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel