MIKITA Dezo Tabs 120 tabl. Neutralizuojančios kvapus

  • Papildomas maistas šunims neutralizuoja kvapus.
  • MIKITA Dezo Tabs 120 tabl. Neutralizuojančios kvapus
Gamintojas: Mikita
Serija: 120tb
8,29 €
/ vnt.
0,07 € / kg

Papildomas maistas šunims MIKITA Dezo Tabs  neutralizuoja kvapus. Kompozicija pagrįsta natūraliais ingredientais, kurių užduotis yra užmaskuoti nemalonų kvapą. Kadangi maistas buvo naudojamas chlorofilo ir jucca Schidigera ekstrakto pagrindu, preparatas gyvūnams veikia kaip dezodorantas, be to, visiškai saugus ir be galimai toksiškų medžiagų. Kai kurie šunys dėl natūralių kūno procesų gali kvepeti blogiau. Pašarą galite naudoti nemaloniam išmatų kvapui sumažinti. Chlorofilas - natūralus dažiklis, žaliuojančių augalų komponentas turi savybes, neutralizuojančias šunų kvapus: „skysto kvapo“, burnos kvapo, odos kvapo, vadinamojo „vėjo kvapo“.
Sumažina bakterinės ureazės aktyvumą, todėl slopina amoniako susidarymą iš karbamido tiek žarnyne, tiek išmatose. Dėl to jis apsaugo nuo vidurių pūtimo ir blokuoja nemalonų išmatų kvapą.Chlorofilo ir Yucca Schidigera ekstrakto sudėtis sukuria specifinį biologinį, natūralų šunų dezodorantą. Reguliarus vartojimas pašalina kvapus, susijusius su natūralia kūno veikla. 

Sudėtis: 1 tabletėje yra: chlorofilo - 16 mg, „Yucca Schidigera“ ekstrakto - 62,5 mg, alaus mielių po 650 mg, su antioksidantais E 320, E321.

Naudojimas ir dozavimas:
- maži šunys - 1 tabletė 2 kartus per dieną,
- vidutiniai šunys - 2 tabletės 2 kartus per dieną,
- dideli šunys - 3 tabletės 2 kartus per dieną,
- labai dideli šunys - 4 tabletės 2 kartus per dieną.

 

Techniniai parametrai
Svoris:
120
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel