Dr. Seidel FLAWITOL Deo preparatas su chlorofilu ir Yucca Schidigera 60 vnt.

  • Tabletės, reguliuojančios virškinimo procesus.
  • Dr. Seidel FLAWITOL Deo preparatas su chlorofilu ir Yucca Schidigera 60 vnt.
7,90 €
/ vnt.
0,08 € / kg

DERMAPHARM LABORATORIUM Flawitol Deo 60 tablečių - tabletės, reguliuojančios šunų ir kačių virškinimo procesus
Preparatas šuniui ar katei LABORATORY DERMAPHARM Flawitol Deo 60 vnt. sukurtas jūsų augintinio virškinimo sistemos sveikatai. Jis natūraliai reguliuoja virškinimo procesus ir veiksmingai apsaugo nuo kenksmingų metabolitų susidarymo. Viena iš naudojamų medžiagų yra chlorofilas, kuris sumažina nemalonų kvapą gyvūno kūne ir burnoje, taip pat sumažina ekskrementų kvapą. Jis taip pat sumažina kalės skleidžiamą kvapą rujos metu. Produkto sudėtyje yra juka pluošto, kuris, mažindamas išsiskiriančio amoniako kiekį, padeda chlorofilui sumažinti išmatų kvapo intensyvumą. Daug skaidulų turinčios skaidulos kartu su Saccharomyces mielėmis padeda palaikyti tinkamą virškinamojo trakto pH ir žarnyno motorinę funkciją. B grupės vitaminai taip pat yra atsakingi už tinkamus medžiagų apykaitos procesus, kurie į organizmą patenka kartu su aktyviomis mielių ląstelėmis. Produktas tinka bet kurios veislės šunims ir katėms, nepriklausomai nuo jų amžiaus.

Rekomendacijos:
Vartojant preparatą, labai sumažėja nemalonus šunų ir kačių burnos, odos ir išmatų kvapas. Jis taip pat labai sumažina kalės kvapą rujos ir rujos metu. Rekomenduojama visų amžiaus grupių šunims ir katėms.

Veikliosios medžiagos:
- Chlorofilas - natūralus žalias augalinis pigmentas - dėl savo dezodoruojančių ir adsorbuojančių savybių jungiasi su medžiagų apykaitos produktais, daugiausia baltymais, neutralizuodamas nemalonius gyvūnų skleidžiamus kvapus: nemalonų kvapą, kūno kvapą ir išmatų kvapą. Jis taip pat neutralizuoja kalės rujos metu skleidžiamą kvapą.
- Pridėjus Yucci Schidigera pluošto, sumažėja išsiskiriančio amoniako kiekis, taigi ir nemalonaus kvapo gyvūnų išmatose.
- Aktyvios Saccharomyces mielės kartu su Yucci Schidigera sudėtyje esančiomis skaidulinėmis medžiagomis padeda virškinimo procesams - jos palaiko pastovų virškinamojo trakto turinio pH lygį, reguliuoja žarnyno peristaltiką, taip sustiprindamos Yucci ir chlorofilo poveikį. Be to, Saccharomyces mielės yra vertingas B grupės vitaminų, reguliuojančių medžiagų apykaitos procesus, šaltinis.

Dozavimas:
- katėms ir mažiems šunims - 1 tabl. per dieną,
- vidutinio dydžio šunims - 2-3 tabletės per dieną,
- dideliems šunims - 4-6 tabletės per dieną

Sudėtis:
Chlorofilas 20 mg, Yucca Schidigera 70 mg, Aktyviosios mielės Sacharomyces Cerevisiae 150 mg, Maistinės mielės 200 mg
Pakuotė:
60 tablečių

Techniniai parametrai
Svoris:
100
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel