ANIMONDA Dog Vom Feinsten Adult skonis: paukštiena ir veršiena 150g

  • Visavertis, sveikas ir įvairus šunų maistas.
  • ANIMONDA Dog Vom Feinsten Adult skonis: paukštiena ir veršiena 150g
Gamintojas: Animonda
Serija: 150g
0,90 €
/ vnt.
0,01 € / g

"Animonda vom Feinsten Classic" paukštiena ir veršiena 150 g - tai subalansuotas pagrindinis pašaras suaugusiems šunims be grūdų, kuriame gausu geriausios kokybės mėsos, taip pat tinka jautriems šunims, be dirbtinių priedų. "Animonda" atitinka visus reikalavimus, keliamus visaverčiam, sveikam ir įvairiam šunų maistui. Ypač išrankiems ir reikliems šunų gurmanams siūlome aukščiausios kokybės produktus. "Animonda vom Feinsten Classic" šlapio ėdalo su paukštienos ir veršienos skoniu privalumai: Aukščiausios kokybės drėgnas ėdalas suaugusiems mažų veislių šunims. Padėklą sudaro išskirtinai atrinktos mėsos rūšys ir specialiai atrinktos žaliavos. Tikras, grynas paukštienos ir veršienos skonis su naujoviškais ir skaniais priedais. Be dirbtinių skonio stipriklių. Pridėta mineralų ir vitaminų sveikatai palaikyti. Sudėtis: Mėsa ir mėsos dariniai (paukštiena 25 %, veršiena 8 %), mineralai. Analitinės sudedamosios dalys: baltymai: 10,5 %, riebalai: 4,5 %, skaidulos: 0,4 %, pelenai: 2,5 %, vandens kiekis: 81 %.Vitaminas D3: 120 TV/kg, vitaminas E2: 0,6 mg/kg, vitaminas E4: 0,5 mg/kg, vitaminas E5: 1,7 mg/kg, vitaminas E6: 18 mg/kg Energinė vertė: 0,36 MJ/100 g. Dozavimas: dienos porcija gramais: Šuns svoris (kg) g per dieną 2,220 3,300 5,440 10,750 Nepamirškite savo augintiniui suteikti nuolatinę prieigą prie šviežio vandens.

Techniniai parametrai
Svoris:
150
WagaWgramach
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel