ROYAL CANIN Boxer Puppy 12 kg sauso ėdalo šuniukams iki 15 mėnesių amžiaus, bokserių veislės šuniukams

  • Bokserių veislės šuniukams (iki 15 mėnesių amžiaus) skirtas maistas.
  • ROYAL CANIN Boxer Puppy 12 kg sauso ėdalo šuniukams iki 15 mėnesių amžiaus, bokserių veislės šuniukams
Gamintojas: Royal Canin
Produkto kodas: 266050
74,35 €
/ vnt.

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
ROYAL CANIN Boxer Puppy 12 kg sauso ėdalo bokserių veislės šuniukams iki 15 mėnesių amžiaus + STAIGMENA ŠUNUIROYAL CANIN Boxer Puppy 12 kg sauso ėdalo bokserių veislės šuniukams iki 15 mėnesių amžiaus + STAIGMENA ŠUNUI74,36 €74,34 €Sutaupai (0.03%)

ROYAL CANIN Boxer Puppy sausas ėdalas bokserių veislės šuniukams iki 15 mėnesių

Royal Canin Boxer Junior - tai maistas su gerai virškinamais baltymais, užtikrinančiais optimalų virškinimą ir harmoningą raumenų bei sąnarių vystymąsi, skirtas augantiems bokseriams iki 15 mėn. amžiaus
  • Raumenų ir sąnarių apsauga: "Royal Canin Boxer Junior" palaiko raumenų masę ir prisideda prie sąnarių struktūros ir apsaugos dėl optimalaus baltymų kiekio (30 %), didelio L-kanitino, chondroitino ir gliukozamino kiekio, taip pat Omega-3 (EPA/DHA) riebalų rūgščių
  • Natūralios organizmo apsaugos stiprinimas: antioksidantų kompleksas padeda stiprinti natūralią šuniukų organizmo apsaugą
  • Optimalus maisto suvartojimas: krekenų forma palengvina valgymą ir skatina kramtyti
  • Optimalus virškinimas: mažesnė bakterinė fermentacija dėl mažai virškinamų baltymų ir pridėtinių augalinių skaidulų, užtikrinančių gerą virškinimo sveikatą

Sudėtis: sudėtis: džiovinti paukštienos baltymai, ryžiai, kukurūzai, augalinių baltymų izoliatas*, gyvūniniai riebalai, gyvūniniai baltymai (hidrolizuoti), lignoceliuliozė, cukrinių runkelių minkštimas, mineralai, žuvų taukai, sojų aliejus, fruktooligosacharidai, psyllium (linų sėmenys ir lukštai), hidrolizuotos mielės, hidrolizuoti vėžiagyviai (gausu gliukozamino), medetkų ekstraktas (gausu liuteino), hidrolizuotos kremzlės (chondroitino šaltinis) *.I.P.: atrinkti gerai virškinami baltymai.

Vitaminai: vitaminas A (29 500 TV/kg), vitaminas D3 (800 TV/kg), E1 geležis (47 mg/kg), E2 jodas (4,7 mg/kg), E4 varis (6 mg/kg), E5 manganas (61 mg/kg), E6 cinkas (183 mg/kg), E8 selenas (0,1 mg/kg), L-karnitinas (300 mg/kg)

Technologiniai priedai: konservantai, antioksidantai

Privalumai:

  • Imuninės sistemos palaikymas

  • Raumenų vystymasis

  • Sveikas virškinimas

  • Specialiai sukurtas kroketas

Augimas yra svarbus šuns gyvenimo laikotarpis: tai didelių pokyčių, atradimų ir iššūkių metas. Šiuo svarbiu laikotarpiu pamažu vystosi šuniuko imuninė sistema.

ROYAL CANIN® Boxer Puppy ėdalas specialiai sukurtas bokserių veislės šuniukams iki 15 mėnesių amžiaus.

Augimas yra svarbus šuns gyvenimo laikotarpis: tai didelių pokyčių, atradimų ir iššūkių metas. Šiuo svarbiu laikotarpiu pamažu vystosi šuniuko imuninė sistema. BOXER PUPPY ėdalas skatina natūralius šuns gynybinius mechanizmus dėl unikalaus patentuoto antioksidantų komplekso, kurio sudėtyje yra vitamino E.

Bokserių veislės šunys garsėja savo meile judėjimui ir bet kokiai veiklai. Todėl jiems reikia dietos, kuri patenkintų didelius jų mitybos poreikius. ROYAL CANIN® Bokserių šuniukų ėdalas skatina raumenų masės vystymąsi, nes jame yra pakankamai baltymų. Receptūroje taip pat yra L-karnitino. Ėdalas pasižymi tinkamai sureguliuotu baltymų kiekiu, kuris skatina raumenų masės palaikymą, taip pat pridėtu L-karnitinu.

Aukštos kokybės baltymų (L.I.P.*) ir prebiotikų (FOS) derinys palaiko sveiką virškinamąjį traktą ir subalansuotą žarnyno bakterinę florą, užtikrinančią gerą išmatų kokybę. *Labai gerai virškinami baltymai

ROYAL CANIN® Boxer Adult kroketai pritaikyti bokserių veislės šunų brachicefalinei struktūrai. Dėl savo kaukolės struktūros bokserių veislės šunims gali būti sunku suimti maistą. Be to, kroketai sukurti taip, kad skatintų ilgiau kramtyti.

ROYAL CANIN® misija - teikti gyvūnų poreikiams pritaikytus mitybos sprendimus. Visi mūsų produktai yra daug kartų tikrinami, kad atitiktų aukščiausius šio prekės ženklo standartus ir užtikrintų jūsų šuns mitybos ir gyvenimo būdo poreikius atitinkantį maistą. ROYAL CANIN® Boxer Adult yra visavertis ėdalas gyvūnams augintiniams.

.

Techniniai parametrai
Svoris:
15000
Kompozicija:
ROYAL CANIN Boxer Junior
Dozavimas:
ROYAL CANIN Boxer Junior
Likimas:
ROYAL CANIN Boxer Junior 12kg
Gyvenimo etapas:
Jaunesnysis
Max:
100
Search:
rojal
canin
cabin
cann
caning
canning
cannin
canine
kanin
roial
roiaj
rozal
riyal
canon
canion
cannon
Canone
Royale
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel