Arthroflex 500ml

  • Arthroflex 500ml - vitaminai šunims ir mėsėdžiams ūkio gyvūnams
  • Arthroflex 500ml
Gamintojas: Scanvet
49,99 €
/ vnt.
0,08 € / kg

Arthroflex - tai sirupas, skirtas pagerinti šunų ir kitų mėsėdžių kailinių gyvūnų sąnarių veiklą. Produkto užduotis yra normalizuoti sąnarių kremzlių apykaitą ir pagerinti motorinę veiklą. Gliukozamino ir chondroitino, kurie yra pagrindiniai kremzlės audinio komponentai, kiekis yra atsakingas už veiksmingą preparato veikimą. Be to, kompozicijoje yra mangano ir vitamino C. Šunims ir mėsėdžiams ūkio gyvūnams skirtas preparatas ne tik gydo sąnarius, bet ir profilaktiškai veikia kaip apsauga esant per dideliam spaudimui. Palaiko tinkamą sąnarių kremzlių vystymąsi pas jaunus šuniukus bei sumažina degeneracijos riziką. Patiekite produktą pagal gyvūno svorį ir amžių. 

Paskirtis: Šunims ir kitiems mėsėdžiams ūkio gyvūnams.

Produkto pranašumai: normalizuoja sąnarių kremzlių apykaitą ir pagerina sąnarių veiklą. Preparate esantys chondroitinas ir gliukozaminas yra pagrindiniai kremzlės audinio tarpląstelinės medžiagos komponentai. Jie dalyvauja sąnarių kremzlių regeneracijoje. Preparato vartojimas apsaugo nuo sąnarių pažeidimo intensyvaus judėjimo metu.Taip pat apsaugo nuo uždegimų.

 

Naudojimas / dozavimas:

Dozavimas priklauso nuo gyvūnų  amžiaus ir svorio.

Jauni šunys: profilaktiškai 2,5 ml per dieną 3 mėnesius; Terapiškai 4 ml per parą 2-4 savaites arba tol, kol simptomai išnyks.

Suaugę šunys: kūno svoris iki 40 kg - gydymas 5 ml per parą 14–28 dienas arba tol, kol simptomai išnyks, dozę galima sumažinti iki 2,5 ml per parą.

Kiti mėsėdžiai: dozė nustatoma individualiai, pasikonsultavus su veterinaru.

Sudėtis:

5 ml preparato yra:
Gliukozamino sulfatas 600mg, Chondroitino sulfatas 240mg, M.S.M. 250mg,
Harpagophytum procumbens 05, ml, 2,5 mg mangano, vitamino C 50 mg

Techniniai parametrai
Svoris:
620
WagaWgramach
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel