VETOQUINOL Kerabol 50ml

  • Šunims ir katėms skirti lašai su aukštos kokybės biotino ir cinko deriniu, skirti nuo pernelyg didelio plaukų slinkimo, lūžinėjančių, blankių ir sausų plaukų.
  • VETOQUINOL Kerabol 50ml
  • VETOQUINOL Kerabol 50ml
  • VETOQUINOL Kerabol 50ml
Gamintojas: Vetoquinol
Serija: 50ml
23,92 €
/ vnt.

VETOQUINOL Kerabol 50ml - tai lašai šunims ir katėms su aukštos kokybės biotino ir cinko deriniu, kurie naudojami esant pernelyg dideliam plaukų slinkimui, trapiam, blankių plaukų slinkimui ir sausumui.

SUDEDAMOSIOS DALYS:
Gliukozės, vitaminų ir mineralų mišinys

SUDEDAMOSIOS DALYS 1 kg
Biotinas 1 500 000 mg
Cinkas 11 500 mg

VEIKSMAS: Biotinas yra vandenyje tirpus B grupės vitaminas. Šio vitamino trūkumas šunims sukelia dermatitą, plaukų slinkimą, plaukų pigmentacijos sutrikimus. Biotinas turi įtakos riebalinių liaukų veiklai, kurios, esant jo trūkumui, gamina daugiau sekreto, tačiau jo sudėtis skiriasi nuo normalios. Dėl to susidaro žvyneliai, o vėliau oda išsausėja.
Cinkas yra daugiau kaip 200 fermentų ir baltymų sudedamoji dalis ir yra būtinas kiekvienos organizmo ląstelės funkcionavimui. Daugiausia jo yra išoriniuose audiniuose: odoje ir plaukuose. Cinko trūkumas šunims pasireiškia odos pokyčiais - keratozėmis, plaukų slinkimu, pigmento netekimu. Gyvūnai, šeriami maistu, kuriame trūksta cinko, lėčiau auga ir jų plaukai vystosi lėčiau. Ypač ilgaplaukių veislių atstovams gali pailgėti plaukų augimo laikotarpis. Cinku papildyta mityba teigiamai veikia sutrikusią odos medžiagų apykaitą ir greitai pašalina trūkumo simptomus.

Šių sudedamųjų dalių derinys užtikrina, kad
- blizgančiu, tankiu ir tvirtu kailiu,
- trumpas perėjimo laikotarpis,
- lygi ir elastinga oda,
- pagerėjo pigmentacija,
- sveikos pagalvėlės ir nagai.

INDIKACIJOS: Plaukų slinkimas, lūžinėjantis, matinis kailis. Odos sutrikimai, pavyzdžiui, uždegimai ir egzema. Biotinas taip pat pagerina sveikų gyvūnų plaukų kokybę, kailis tampa patvaresnis, ryškesnės spalvos ir blizgesio. Parodų gyvūnams dažnai rekomenduojamos didesnės biotino dozės. Po 3-5 savaičių gydymo akivaizdžiai pagerėja sveikų gyvūnų odos ir kailio kokybė.

Dozavimas: lašai geriami su vandeniu arba su maistu, tiek, kiek reikia:
1 lašas (0,04 ml) / kg kūno masės per parą

PASTABOS: Laikyti kambario temperatūroje sandariai uždarytose atskirose talpyklose, saugoti nuo šviesos ir aukštos bei žemos temperatūros poveikio.

Techniniai parametrai
Skonis (filtras):
Lašiša
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Kačiukas
Vyresnysis
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel