Tinklaraštis

JŪSŲ ŠUO BIJO PERKŪNIJOS. SUŽINOKITE, KAIP JAM PADĖTIJŪSŲ ŠUO BIJO PERKŪNIJOS. SUŽINOKITE, KAIP JAM PADĖTI
Ir tai nebūtinai turi būti tik griaustinio garsas. Laimei, žinome būdų, kaip padėti jam išgyventi šią sunkiąakimirką.
 

Apžiūrėk visą įrašą
Dalinkis:
AR ŽUVYS MIEGA? ATSAKYMAS NĖRA TOKS AKIVAIZDUSAR ŽUVYS MIEGA? ATSAKYMAS NĖRA TOKS AKIVAIZDUS
Nors gyvūnų miego klausimas nėra iki galo ištirtas, negalima nepastebėti fakto, kad šunys, katės ar graužikai miega. O kaip yra žuvų atveju? Ar žuvys miega taip pat, kaip ir kitų rūšių atstovai?
Apžiūrėk visą įrašą
Dalinkis:
KAIP DĖL VIŠTIENOS JŪSŲ KATEI? PAPASAKOSIME, KAIP PARUOŠTI PAUKŠTIENĄ SAVO KATEI!KAIP DĖL VIŠTIENOS JŪSŲ KATEI? PAPASAKOSIME, KAIP PARUOŠTI PAUKŠTIENĄ SAVO KATEI!
Ar paukštiena yra geras maisto šaltinis katėms? Kas joje yra? Kokio pavidalo mėsa reikėtų šerti augintinį? Sužinokite!
Apžiūrėk visą įrašą
Dalinkis:
KATĖS ŠĖRIMAS PO KASTRACIJOS - SVARBIAUSIOS TAISYKLĖSKATĖS ŠĖRIMAS PO KASTRACIJOS - SVARBIAUSIOS TAISYKLĖS
Kačių sterilizacija padeda kontroliuoti šių būtybių populiaciją, užtikrina, kad pasaulyje neliktų nepageidaujamų kačiukų, taip pat atneša palengvėjimą suaugusiems gyvūnams.
Apžiūrėk visą įrašą
Dalinkis:
JŪRŲ KIAULYTĖS GRYBELINĖ LIGA - KAIP PADĖTI GRAUŽIKUI ĮVEIKTI LIGĄ? JŪRŲ KIAULYTĖS GRYBELINĖ LIGA - KAIP PADĖTI GRAUŽIKUI ĮVEIKTI LIGĄ?
Tačiau svarbu ne pamiršti, kad šis augintinis taip pat serga pavojingomis užkrečiamosiomis ligomis. Viena iš jų - žvynelinė. Deja, tai dažna jūrų kiaulytės liga, kurią reikia nedelsiant gydyti.
Apžiūrėk visą įrašą
Dalinkis:
KAIP PADUOTI SAVO KATEI TABLETĘ - ŽR. GYDYTOJO BŪDUS!KAIP PADUOTI SAVO KATEI TABLETĘ - ŽR. GYDYTOJO BŪDUS!
Tokiu būdugalima išvengti kasdienių vizitų į veterinarijoskabinetą ir su tuo susijusio streso, kurį patiriagyvūnas. Norėdami pasirinkti šį gydymo būdą, turime išmokti, kaip paduoti katei tabletę, kadgydymas būtų veiksmingas ir su juo susijęs stresas būtų kuo mažesnis.
 

Apžiūrėk visą įrašą
Dalinkis:
KAIP IŠMOKYTI KATĘ NAUDOTIS KRAIKO DĖŽE?KAIP IŠMOKYTI KATĘ NAUDOTIS KRAIKO DĖŽE?
Tačiau šio meno verta išmokyti ir lauko katę, nors ji paprastai savo reikalus atlieka lauke. Kaip išmokyti katę naudotis kraiko dėže?
Apžiūrėk visą įrašą
Dalinkis:
ŽIURKĖNAI - LIGOS, KURIOMIS DAŽNIAUSIAI SERGA MAŽI NAMINIAI GYVŪNĖLIAIŽIURKĖNAI - LIGOS, KURIOMIS DAŽNIAUSIAI SERGA MAŽI NAMINIAI GYVŪNĖLIAI
Nuo apetito stokos, viduriavimo, vietinio plikimo ir akių problemų. Bet kuriuo iš šių atvejų turėtumėte kuo greičiau nuvesti žiurkėną pas veterinarijos gydytoją, kuris nustatys diagnozę ir pasiūlys tinkamą gydymą.
 

Apžiūrėk visą įrašą
Dalinkis:
AR KATĖS GALI JAUSTI GERUS ŽMONES?AR KATĖS GALI JAUSTI GERUS ŽMONES?
Pavyzdžiui, ar katės jaučia gerus žmones? Daugelis kailinių būtybių gerbėjų į šį klausimą tikriausiai atsakys teigiamai - juk gerai žinoma, kad katės vienus žmones dievina, o kitų vengia!
Apžiūrėk visą įrašą
Dalinkis:
NAUJA KATĖ NAMUOSE. KAIP GERAI SUTIKTI KAČIUKĄ IR SUAUGUSIĄ KATĘ?NAUJA KATĖ NAMUOSE. KAIP GERAI SUTIKTI KAČIUKĄ IR SUAUGUSIĄ KATĘ?
Laimei, mes galime palengvinti jūsų augintinio aklimatizaciją namuose. Kaip gerai sutikti kačiuką ar suaugusią katę?
Apžiūrėk visą įrašą
Dalinkis:
pixel