BEAPHAR No Stress Spot On šunims - 3 pipetės

  • "Beapar No Stress Spot On" šunims veiksmingai ir natūraliai padeda nuraminti šunis ir sumažinti visų veislių ir amžiaus šunų elgesio problemas.
  • (3x0,7 ml)
  • BEAPHAR No Stress Spot On šunims - 3 pipetės
Gamintojas: BEAPHAR
7,74 €
/ vnt.

„Beapar No Stress Spot On“ efektyviai ir natūraliai padeda nuraminti šunis ir sumažina visų veislių ir amžiaus šunų elgesio problemas. Valerijono ekstraktas, esantis lašeliuose, po pirmo turės raminamąjį poveikį iki 1 savaitės. „Beaphar No Stress Spot On“ šunims yra vertinga parama tokiais atvejais, kaip: nemalonus lojimas, destruktyvus elgesys ir nepatogus reljefo žymėjimas.

Tai taip pat padės jūsų šuniui suvaldyti nerimą sudėtingose situacijose, pvz., Apsilankymas pas gydytoją ar šunų viešbutyje metu, audros ar fejerverkų metu, taip pat kelionėje automobiliu ar judant.

Naudojimo instrukcijos:

Norint pasiekti geriausią efektą, kartą per savaitę 1 pipete patepkite odą tarp ausų. Valerijono ekstraktas suaktyvinamas per valandą nuo lašų lašinimo. Gyvūnui sušlapus (lietus, vonia), rekomenduojame pakartoti naudojimą, kitaip poveikis susilpnės. 

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Vyresnysis
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel