VITAPOL Expert maistas pelėms 400g

  • Visavertis maistas pelėms.
  • VITAPOL Expert maistas pelėms 400g
Gamintojas: Vitapol
Produkto kodas: ZVP-0147
3,45 €
/ vnt.

VITAPOL Expert pelių pašaras

"Expert mouse feed" yra visavertis pašaras, daugiausia sudarytas iš ekstrudavimo proceso metu išspaustų ingredientų, todėl visos vertingos maistinės medžiagos tampa dar labiau prieinamos ir įsisavinamos organizmo. Jis papildytas vaisiais ir daržovėmis, kurie natūraliai išdžiovinti, kad juose būtų natūralių vitaminų, pagerėtų skonis ir gyvuliai noriai ėstų. Papildoma didesniu kiekiu nesmulkintų grūdų sėklų ir smulkių sėklų, skirtų šėrimui, kaip ir gamtoje. Sudedamųjų dalių frakcija ir struktūra yra tinkama šiems mažiems graužikams, kad padidintų maisto patrauklumą. Be to, praturtintas vitaminų ir mineralų kompleksu, užtikrinančiu tinkamą organizmo veiklą.
Privalumai: - Maisto produktų įvairovė pagal sudedamąsias dalis
- Subalansuotai smulkių graužikų mitybai su didesne viso grūdo ir sėklų mišinio dalimi
- Lengvai virškinami ekstruduoti ingredientai, praturtinti vitaminais ir mineralais, kad organizmas būtų sveikas ir energingas.
- Įvairūs ir nedidelės sudėties ingredientai skatina suvartoti ir pasiruošti valgyti.
- Daugybė vaisių ir daržovių pagerina skonį ir maistinę vertę.
- Praturtintas vitaminais, užtikrinančiais tinkamą organizmo funkcionavimą, palaikančiais sveiką ir gyvybingą pelių gyvenimą
Sudėtis: kukurūzai, lukštentos avižos, saulėgrąžų išspaudos, miežiai, kviečiai, sojos pupelės, kukurūzų grūdų miltai, kviečių sėlenos, liucerna, kukurūzų dribsniai, grikiai, kviečių dribsniai, raudonieji sorgai, džiovinti karobo, žolės sėklos, saulėgrąžų sėklos (3%), džiovinti runkeliai, linų sėmenys, džiovinti salierai, džiovintos papajos 2%, razinos, džiovinti abrikosai 2%, žemės riešutai, kviečių grūdų miltai, žirniai, džiovintos morkos, skrudinti kviečiai, džiovintos paprikos 1%, ryžių miltai, sojų pupelių lukštai, celiuliozė, obuolių minkštimas, linų sėmenų aliejus, mielės, kalcio karbonatas, dikalcio fosfatas. Maisto priedai: vitaminai/kg: vitaminas A (E672) 5 400 TV, vitaminas D3 (E671) 540 TV, vitaminas E (E307) 43,5 mg. Technologiniai priedai: sepiolitas (E562) 0,44 g; konservantai ir antioksidantai
Analitinės sudedamosios dalys: - Žaliųjų baltymų kiekis: 9,6 %
- Neapdoroti aliejai ir riebalai: 3,5%
- Žalios ląstelienos: 9,7
- Neapdoroti pelenai: 4,2 %.
- Drėgmės kiekis: 12 %.

Techniniai parametrai
Kompozicija:
VITAPOL Expert pelės maitinasi 400g
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel