PetKit Pura X išmanioji savaime išsivalanti kačių kraiko dėžė

  • "PetKit" išmanioji savaime išsivalanti šiukšliadėžė yra nepakeičiamas prietaisas kiekvienam kačių šeimininkui.
  • PetKit Pura X išmanioji savaime išsivalanti kačių kraiko dėžė
  • PetKit Pura X išmanioji savaime išsivalanti kačių kraiko dėžė
  • PetKit Pura X išmanioji savaime išsivalanti kačių kraiko dėžė
  • PetKit Pura X išmanioji savaime išsivalanti kačių kraiko dėžė
  • PetKit Pura X išmanioji savaime išsivalanti kačių kraiko dėžė
Gamintojas: Petkit
669,90 €
/ vnt.

Jame sumontuotas specialiai sukurtas filtras, todėl jis tinka visų tipų nešvarumams valyti. Jį lengva naudoti ir jis saugus jūsų augintiniui. Jis automatiškai pašalina nemalonius kvapus, o dėl pridedamo kilimėlio išvengsite šiukšlių išsibarstymo aplinkui. Šiukšlių dėžę taip pat galite valdyti naudodami tam skirtą programėlę. Prietaisą maitina specialus adapteris, todėl nereikia rūpintis, ar reikia keisti baterijas.

 

 

 

 

Jis padeda atskirti švarias šiukšles nuo išmatų.

Pamirškite nuobodų ir daug laiko reikalaujantį kraiko dėžės valymą. Prietaiso veikimo principas labai paprastas. Naudojant filtrą, šiukšlės, kurios dar tinkamos naudoti, atskiriamos nuo nešvarumų, kurie dedami į specialų maišą. Jums tereikia kartą per tam tikrą laiką jį išmesti! "Pura X" talpina apie 5 litrus šiukšlių, todėl jums nereikės jų dažnai keisti.

 

Atsisveikinkite su blogais kvapais

Prietaise įmontuotas specialus modulis, kuris automatiškai pašalina blogą kvapą. Dėl šio modulio "Pura X" išpurškia valomąją medžiagą, kai tik jūsų katė atlieka savo reikalus. Todėl nereikia nerimauti dėl kvapo, sklindančio iš kraiko dėžės, ar bakterijų dauginimosi.

 

Pamirškite apie išpiltas šiukšles

Aplink kraiko dėžę išpiltas kraikas - dažna kačių šeimininkų problema. Su "PetKit" jums dėl to nerimauti nereikės - rinkinyje esantis minkštas kilimėlis surenka šiukšles ir neleidžia jūsų augintiniui jų išbarstyti po visus namus. Jis taip pat malonus liesti jūsų katės letenėles. Jis yra po priekinėmis įrenginio kojelėmis, todėl neslysta ir visada išlieka savo vietoje.

 

Paprastas valdymas naudojant LED ekraną ir specialią programėlę

Šiukšliadėžėje įrengtas lengvai įskaitomas LED ekranas ir mygtukai, kuriais paprasta valdyti. Be to, galite pridėti prietaisą prie "PetKit" programėlės ir valdyti jį nuotoliniu būdu, net ir būdami toli nuo namų, pvz., atostogų kelionėje. Įjunkite ir išjunkite "Pura X", peržiūrėkite statistinius duomenis ir realiuoju laiku gaukite pranešimus apie tai, kaip dažnai jūsų katė naudojasi kraiko dėžute ir net apie jos svorį.

 

Jūsų augintinio saugumui


Galite leisti savo katei naudotis "Pura X" be baimės. Prietaise įrengta apsaugos sistema, kurioje naudojama 12 didelio tikslumo jutiklių. Judesio jutikliai realiuoju laiku nustato jūsų augintinio buvimo vietą, kad jis galėtų ramiai užsiimti savo reikalais. Be kita ko, ši pažangi sistema užtikrina tolygų šilumos paskirstymą ir apsaugo jus ir jūsų augintinį nuo nudegimų.

 

Pritaikyta jums ir jūsų katei


"Pura X" pasižymi moderniu, tačiau praktišku dizainu. Įėjimas į kraiko dėžę suprojektuotas taip, kad katė galėtų laisvai ir patogiai juo naudotis. Atliekų talpyklą galima lengvai išimti, kad būtų galima išmesti purvo maišą ir pakeisti jį nauju. Katės mėgsta snausti neįprastose vietose, todėl įrenginio viršus yra plokščias, kad jūsų augintinis galėtų miegoti ir ant jo.

 

Specifikacija

Gamintojas PetKit
Išoriniai matmenys 532x504x646 mm
Įvesties matmenys 310x200 mm
Ryšys 2,4 GHz "WiFi" + "Bluetooth
Purvo konteinerio talpa 7 l
Siūlomas kraiko kiekis 5 l
ABS medžiaga
Katėms
12 V, 24 W

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel