WHISKAS Temptations 60g skanėstas katėms su lašiša

  • Skanūs ir gardūs kačių užkandžiai.
  • WHISKAS Temptations 60g skanėstas katėms su lašiša
Gamintojas: Whiskas
2,75 €
/ vnt.

Su WHISKAS® Temptations skanėstais lengva sukelti katės meilės priepuolį. Traškūs ir su lašišos įdaru, "Whiskas® Temptations" - tai skanėstai, dėl kurių katės eina iš proto. Jų sudėtį sukūrė WALTHAM™ Gyvūnų mitybos centro mitybos specialistai ir veterinarai. Praturtintos vitaminais ir mineralais, jos yra sveikas užkandis, kuris ne tik teikia malonumą, bet ir rūpinasi jūsų augintinio sveikata.

 

Šėrimo WHISKAS® Temptations su lašiša privalumai:

Lengvas užkandis

Viename paplotėlyje yra mažiau nei 2 kcal.

Idealiai tinka kaip netikėtas atlygis

Traškus pyragėlis su minkštu įdaru - nedidelis skanėstas dienos metu.

Vitaminų ir mineralų šaltinis

Speciali sudėtis, praturtinta vitaminais ir mineralais.

 

Sudėtis:

grūdai, mėsa ir gyvulinės kilmės produktai, aliejai ir riebalai, augaliniai produktai, augalinių baltymų ekstraktai, mineralai, žuvis ir žuvies produktai (įskaitant 4 % lašišos).

 

 

Priedai / 1 kg:

Antioksidantai ir dažikliai; Maisto priedai: Vitaminas A: 6460 TV, vitaminas B₃: 50,5 mg, vitaminas B₅: 45,6 mg, vitaminas B₉: 1,3 mg, vitamino D₃: 713 TV, vario sulfato pentahidratas: 26,7 mg, mangano sulfato monohidratas: 43,4 mg, kalio jodidas: 2,2 mg, cinko sulfato monohidrato: 193 mg.

 

Analitinės sudedamosios dalys (%):

baltymų: 31; riebalų kiekis: 21; neorganinės medžiagos: 10; žalia ląsteliena: 1,7.

 

Maitinimo instrukcijos:

Maitinkite iki 11 vienetų per dieną. Atitinkamai sumažinkite pagrindinio patiekalo dozę. Kaip. Pasitikrinkite mūsų svetainėje www.whiskas.pl arba skambinkite karštąja linija 0-801 10 63 63. Atidarytą sunaudokite per 4 savaites. Laikykite sausoje ir vėsioje vietoje. Nepamirškite savo augintiniui suteikti nuolatinę galimybę gerti šviežio vandens.

 

 

Techniniai parametrai
Svoris:
60
Skonis (filtras):
Lašiša
Gyvenimo etapas:
Kačiukas
Suaugęs
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel