KITEKAT 12 kg - sausas kačių ėdalas su jautiena ir daržovėmis

  • Visavertis pašaras suaugusioms katėms su jautienos skoniu.
  • KITEKAT 12 kg - sausas kačių ėdalas su jautiena ir daržovėmis
Gamintojas: Kitekat
Serija: 12kg
39,90 €
/ vnt.

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
KITEKAT 12 kg - sausas kačių ėdalas su jautiena ir daržovėmis + STAIGMENA KATEIKITEKAT 12 kg - sausas kačių ėdalas su jautiena ir daržovėmis + STAIGMENA KATEI39,91 €39,89 €Sutaupai (0.05%)
KITEKAT 2x12 kg - sausas kačių ėdalas su jautiena ir daržovėmisKITEKAT 2x12 kg - sausas kačių ėdalas su jautiena ir daržovėmis79,80 €77,42 €Sutaupai (2.98%)

KITEKAT 12 kg - sausas kačių maistas su jautiena ir daržovėmis - visavertis maistas suaugusioms katėms
Ar norite šerti savo katę pagal jos poreikius? Pasirinkite visavertį pašarą suaugusioms katėms KITEKAT 12 kg. Sausas kačių ėdalas su jautiena ir daržovėmis pagamintas pagal formulę, skirtą katės sveikatai ir gyvybingumui palaikyti. Maistas suteikia reikiamų maistinių medžiagų. Jame gausu baltymų, be kita ko, gautų iš jautienos, kurie padeda patenkinti pagrindinius katės mitybos poreikius. Be to, dėl sumažėjusio riebalų kiekio jis turi mažai kalorijų. Taip užtikrinama, kad jūsų augintinis nepriaugs per didelio svorio, o tai padės apsaugoti jį nuo antsvorio ir nutukimo pasekmių. Ėdale yra aliejų ir riebalų, kurie palaiko katės širdies ir kraujagyslių sistemą bei smegenų veiklą. Vitaminų papildai skirti bet kokiam trūkumui kompensuoti. Tinkamas maistinių skaidulų kiekis padeda stimuliuoti virškinimo sistemą ir reguliuoti tuštinimąsi. Planuodami savo katės dienos racioną su šiuo ėdalu, pasirinkite tinkamą kiekį. Taip pat patikrinkite suaugusių kačių maistą su vištiena ir merlangais.

 

Sudėtis:

grūdai, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (įskaitant 4 % jautienos rudosiose granulėse, įskaitant 4 % jautienos kaštoninėse granulėse), augalinės kilmės produktai, augalinių baltymų ekstraktai, aliejai ir riebalai, mineralai, daržovės (įskaitant 4 % morkų oranžinėse granulėse, įskaitant 4 % žirnių žaliosiose granulėse)


Analizė:
baltymai 28%
9% riebalų
pelenai 9%
pluoštas 2,5%

Dozavimas:

Nustatant paros dozę reikia atsižvelgti į katės amžių ir aktyvumą - lentelėje pateiktos vertės yra apytikslės.

Katės svoris (kg) 3 4 5 6
Dienos dozė (g) 50 60 70 80

Techniniai parametrai
Svoris:
15000
Waga w gramach
Max:
100
Skonis (filtras):
Jautiena
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel