PEDIGREE Junior paketėlis 100g - drėgnas šunų ėdalas su vištiena ir ryžiais

  • PEDIGREE Junior Chicken Jellied Wet Dog Food 100 g - tai visavertis maistas, kuriame yra visų gerai sveikatai reikalingų maistinių medžiagų.
  • PEDIGREE Junior paketėlis 100g - drėgnas šunų ėdalas su vištiena ir ryžiais
  • PEDIGREE Junior paketėlis 100g - drėgnas šunų ėdalas su vištiena ir ryžiais
Gamintojas: Pedigree
Serija: 100g
1,45 €
/ vnt.
0,01 € / kg

PEDIGREE Junior Chicken Jelly 100g - Šuniukų šlapio maisto paketėlis
PEDIGREE Junior Chicken Jelly 100 g drėgno šuniukų ėdalo - tai visavertis maistas, kuriame yra visų svarbių maistinių medžiagų, reikalingų jūsų šuniukui. Jį galite duoti šuniukams, kurie tik pradeda valgyti kietą maistą, t. y. bent keturių savaičių amžiaus šuniukams. Didelių veislių gyvūnams rekomenduojama tai daryti iki aštuoniolikto mėnesio, o mažų veislių gyvūnams - pusę šio laikotarpio. Net pusę produkto sudėties sudaro mėsa ir gyvulinės kilmės produktai (įskaitant vištieną), taip pat žuvies produktai. Mišinys praturtintas vitaminų kompleksu, būtinu tinkamam šuniuko vystymuisi. Tinkamas baltymų ir riebalų santykis užtikrina energijos antplūdį ir reikiamą kiekį statybinių medžiagų augančiam organizmui.

"Pedigree Junior" šlapio šuniukų ėdalo paskirtis
Tai visavertis ėdalas visų veislių 2-12 mėnesių amžiaus šuniukams.

"Pedigree Junior" šlapio šuniukų ėdalo savybės
PEDIGREE® Junior su vištiena ir ryžiais sukurtas taip, kad patenkintų svarbiausius jaunų šunų poreikius. Jis palaiko jų natūraliai stiprią gynybą, padeda palaikyti sveiką odą ir kailį bei palengvina virškinimą. Tai taip pat gausus kalcio šaltinis, padedantis augintiniui sukurti sveikus dantis ir stiprius kaulus.

Su PEDIGREE® Junior gaunate visavertį ir subalansuotą maistą, kuris padės jūsų augintiniui užaugti sveiku ir stipriu šunimi. Jame nėra dirbtinių dažiklių, konservantų ir skonio medžiagų. Šį ėdalą sukūrė WALTHAMTM Gyvūnų mitybos centro mitybos specialistai ir veterinarai.

"Pedigree Junior" šuniukų šlapio ėdalo privalumai
Stiprūs kaulai - kalcis palaiko sveikus kaulus.
Sveika oda ir kailis - cinkas ir saulėgrąžų aliejus, natūralus Omega-6 riebalų rūgščių šaltinis, padeda puoselėti jūsų augintinio odą ir kailį.
Geresnis virškinimas - natūralios skaidulos padeda palaikyti sveiką virškinimo sistemą, kad jūsų šuo visada jaustųsi kuo geriau.
Natūrali gynyba - vitaminas E ir mineralai palaiko stiprią natūralią gynybą.
"Pedigree Junior" drėgno šuniukų ėdalo sudėtis
Mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (44 %, įskaitant 4 % vištienos), grūdai (įskaitant 4 % virtų ryžių), žuvis ir žuvies produktai, aliejus ir riebalai (įskaitant 1 % saulėgrąžų aliejaus), mineralai, augaliniai produktai (įskaitant 0,5 % runkelių išspaudų), augalinių baltymų ekstraktai.
Kalorijos: 104 kcal/100 g
Priedai / 1 kg: vitaminas D3: 250 TV, vitaminas E: 66 mg, bevandenis kalcio jodatas: 0,56 mg, vario sulfato pentahidratas: 8,2 mg, geležies sulfato monohidratas: 15 mg, mangano sulfato monohidratas: 8,4 mg, cinko sulfato monohidratas: 71,2 mg. Technologiniai priedai: Kasijos derva: 1800 mg.
"Pedigree Junior" drėgno šuniukų ėdalo sudėties analizė
Baltymų kiekis: 8,5; riebalų kiekis: 6,5; neorganinės medžiagos: 2,5; žalios ląstelienos: 0,3; drėgmė: 78,5; kalcis: 0,4; fosforo: 0,3.
Pedigree Junior šlapio šuniukų ėdalo dozavimasRekomenduojame šerti PEDIGREE® šlapiu ir sausu visaverčiu ėdalu.2-4 mėnesių amžiaus Junior* reikia 6 paketėlių šlapio ėdalo, 4-6 mėnesių amžiaus - 7 su puse paketėlio, 6-12 mėnesių amžiaus - 8 paketėlių šlapio ėdalo per dieną.*Prognozuojamas suaugusio žmogaus kūno svoris 10 kg.Atsižvelkite į pereinamąjį laikotarpį ir pakoreguokite ėdalo kiekį, padalydami jį į porcijas pagal savo augintinio poreikius. Duokite šuniui gerti vandens. Produktas turi būti tiekiamas kambario temperatūros. Nepanaudotą dalį laikykite šaldytuve iki 2 dienų.

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Jaunesnysis
Svoris:
100
Skonis (filtras):
Vištiena
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel