ROYAL CANIN Boxer Puppy 12 kg sauso ėdalo bokserių veislės šuniukams iki 15 mėnesių amžiaus

  • Bokserių veislės šuniukams (iki 15 mėnesių) skirtas maistas.
  • ROYAL CANIN Boxer Puppy 12 kg sauso ėdalo bokserių veislės šuniukams iki 15 mėnesių amžiaus
Gamintojas: Royal Canin
Produkto kodas: 266050
74,49 €
/ vnt.

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
ROYAL CANIN Boxer Puppy 12 kg sauso ėdalo bokserių veislės šuniukams iki 15 mėnesių amžiaus + STAIGMENA ŠUNUIROYAL CANIN Boxer Puppy 12 kg sauso ėdalo bokserių veislės šuniukams iki 15 mėnesių amžiaus + STAIGMENA ŠUNUI74,50 €74,48 €Sutaupai (0.03%)

ROYAL CANIN Boxer Puppy sausas maistas bokserių veislės šuniukams iki 15 mėnesių amžiaus

"Royal Canin Boxer Junior" - tai pašaras su gerai virškinamais baltymais, skirtas augantiems bokseriams iki 15 mėnesių amžiaus ir užtikrinantis optimalų virškinimą bei harmoningą raumenų ir sąnarių vystymąsi.
Raumenų ir sąnarių apsauga: "Royal Canin Boxer Junior" palaiko raumenų masę ir prisideda prie sąnarių struktūros ir apsaugos dėl optimalaus baltymų kiekio (30 %), didelio L-kanitino, chondroitino ir gliukozamino kiekio, taip pat Omega-3 (EPA/DHA) riebalų rūgščių.
Natūralios organizmo apsaugos stiprinimas: antioksidantų kompleksas padeda stiprinti natūralią šuniukų organizmo apsaugą.
Optimalus maisto suvartojimas: kroketo forma palengvina valgymą ir skatina kramtyti.
Optimalus virškinimas: dėl mažo virškinamų baltymų kiekio ir augalinių skaidulų kiekio sumažėja bakterinės fermentacijos, kad virškinimo sistema būtų gera.
Sudėtis: džiovinti paukštienos baltymai, ryžiai, kukurūzai, augalinių baltymų izoliatas*, gyvūniniai riebalai, gyvūniniai baltymai (hidrolizuoti), lignoceliuliozė, cukrinių runkelių minkštimas, mineralai, žuvų taukai, sojų aliejus, fruktooligosacharidai, hidrolizuotos mielės, hidrolizuoti vėžiagyviai (gausu gliukozamino), medetkų ekstraktas (gausu liuteino), hidrolizuotos kremzlės (chondroitino šaltinis) *. I.P.: atrinkti gerai virškinami baltymai.

Vitaminai: vitaminas A (29 500 TV/kg), vitaminas D3 (800 TV/kg), E1 geležis (47 mg/kg), E2 jodas (4,7 mg/kg), E4 varis (6 mg/kg), E5 manganas (61 mg/kg), E6 cinkas (183 mg/kg), E8 selenas (0,1 mg/kg), L-karnitinas (300 mg/kg).

Technologiniai priedai: konservantai, antioksidantai

Privalumai:

Imuninės sistemos palaikymas

Raumenų vystymasis

Sveikas virškinimas

Specialiai sukurtas kroketas

 

Augimas yra svarbus šuns gyvenimo laikotarpis: tai didelių pokyčių, atradimų ir iššūkių metas. Šiuo svarbiu laikotarpiu palaipsniui vystosi šuniuko imuninė sistema.

ROYAL CANIN® Boxer Puppy sukurtas specialiai bokserių veislės šuniukams iki 15 mėnesių amžiaus.

Augimas yra svarbus šuns gyvenimo laikotarpis: tai didelių pokyčių, atradimų ir iššūkių metas. Šiuo svarbiu laikotarpiu palaipsniui vystosi šuniuko imuninė sistema. "BOXER PUPPY" skatina natūralią jūsų šuns gynybinę sistemą, naudodamas unikalų patentuotą antioksidantų kompleksą, kurio sudėtyje yra vitamino E.

Bokserių veislės šunys garsėja tuo, kad mėgsta sportuoti ir užsiimti bet kokia veikla. Todėl jiems reikia dietos, kuri patenkintų didelius jų mitybos poreikius. ROYAL CANIN® Boxer Puppy dėl tinkamo baltymų kiekio skatina raumenų masės augimą. Sudėtyje taip pat yra L-karnitino. Maisto formulėje yra tinkamai sureguliuotas baltymų kiekis, skatinantis raumenų masės palaikymą, taip pat pridėta L-karnitino.

Aukštos kokybės baltymų (L.I.P.*) ir prebiotikų (FOS) derinys palaiko sveiką virškinamąjį traktą ir subalansuotą žarnyno florą, kad būtų užtikrinta gera išmatų kokybė. *Proteinai atrinkti taip, kad būtų labai gerai virškinami

"ROYAL CANIN® Boxer Adult" kroketai yra pritaikyti bokserių veislės šunims. Dėl savo kaukolės struktūros bokserių veislės šunims gali būti sunku suimti maistą. Be to, tokie sukurti kroketai skatina ilgiau kramtyti maistą.

 

"ROYAL CANIN®" misija - teikti gyvūnų poreikiams pritaikytus mitybos sprendimus. Visi mūsų produktai yra daug kartų tikrinami, kad atitiktų aukščiausius prekės ženklo standartus ir būtų tiekiamas maistas, pritaikytas jūsų šuns mitybos poreikiams ir gyvenimo būdui. ROYAL CANIN® Boxer Adult yra visavertis ėdalas gyvūnams augintiniams.

.

 

Techniniai parametrai
Svoris:
15000
Kompozicija:
ROYAL CANIN Boxer Junior
Dozavimas:
ROYAL CANIN Boxer Junior
Likimas:
ROYAL CANIN Boxer Junior 12kg
Gyvenimo etapas:
Jaunesnysis
Max:
100
Search:
rojal
canin
cabin
cann
caning
canning
cannin
canine
kanin
roial
roiaj
rozal
riyal
canon
canion
cannon
Canone
Royale
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel