Naujovė

FERRIBIELLA - kalėdinis saldainių žaislas šunims

  • Ieškote šventinės dovanos savo šuniui? Sveiki atvykę į "Ferribiella" prekės ženklo pasaulį.
  • FERRIBIELLA - kalėdinis saldainių žaislas šunims
  • FERRIBIELLA - kalėdinis saldainių žaislas šunims
Gamintojas: Ferribiella
13,90 €
/ vnt.

Ieškote šventinės dovanos savo šuniui? Sveiki atvykę į "Ferribiella" prekės ženklo pasaulį. Italų dizaineriai sukūrė aksesuarų ir "kalėdinių" žaislų kolekciją, kuri puikiai tinka šiam stebuklingam gruodžio mėnesio laikotarpiui. Jūsų šuo bus patenkintas!

Pliušinis kalėdinis saldainių žaislas šunims yra labai malonus liesti. Viduje yra pypsintuvas, kuris dar labiau paskatins jūsų augintinį žaisti kartu. Dėl specialios formos augintiniui lengva paimti, apversti ir pernešti žaislą į patogią vietą.

Ant žaislo esantis Kalėdų motyvas bus papildomas dekoratyvinis elementas.

Padovanokite savo šuniui geriausią dovaną jau dabar!

Atkreipkite dėmesį: nesunaikinamų žaislų nėra. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų augintinio žaidimą visada turėtų prižiūrėti prižiūrėtojas. Produktas netinkamas vartoti. Kad išvengtumėte sužalojimų, žaislą reikia reguliariai tikrinti, ar nėra pažeistų ar atsilaisvinusių dalių, ir prireikus pakeisti.DYDIS
UNIVERSAL
18 x 10 x 4 cm

Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel