VITAPOL Smakers Bolonijos kolbos graužikams 2 vnt.

  • Kietieji skanėstai graužikams - kolbos.
  • VITAPOL Smakers Bolonijos kolbos graužikams 2 vnt.
Gamintojas: Vitapol
Serija: 90g
2,15 €
/ vnt.

Smakers®, skirtas graužikams, kurių mityboje rekomenduojama turėti gyvūninių baltymų, sudėtyje yra džiovintų lašinių ir geltonojo sūrio.
Pagrindas yra kiaušinių makaronai, kurių kietumas užtikrina tinkamą dantų dantų dilimą. Šis užkandis yra visaverčių baltymų šaltinis
Skaniausiuose džiovintuose pomidoruose yra su vėžiu kovojančių antioksidantų, vitaminų A, C, K, B grupės vitaminų, cinko, fosforo, magnio, geležies, folio rūgšties ir kitų mikroelementų.


Papildomas pašaras
Sudedamosios dalys: kvietiniai miltai, kviečiai (25 %), kiaušinių milteliai (4,5 %), pomidorai (4 %), liofilizuotas sūris (1 %), liofilizuota šoninė (1 %). Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai (Kjeldalio metodas) min. 10,5 %, neapdoroti riebalai min. 2,3 %, žalios ląstelienos maks. 5,7 %, ne daugiau kaip 5,7 % žalių pelenų. 2,9 %, drėgmė maks. 12%.

Patiekite kaip papildomą skanėstą prie pagrindinio maisto.

Techniniai parametrai
Kilmės šalis:
Lenkija
Tiekėjo šalis:
Lenkija
Długość towaru w centymetrach:
64
Szerokość towaru w centymetrach:
38
Wysokość towaru w centymetrach:
41
Waga gabarytowa w gramach:
16618.67
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel