Bozita Original Wheat Free - visų dydžių ir veislių suaugusiems šunims su įprastu aktyvumu 12,5 kg

 • Klasikinis "Bozita" maisto produktas be kviečių
 • Bozita Original Wheat Free - visų dydžių ir veislių suaugusiems šunims su įprastu aktyvumu 12,5 kg
Gamintojas: Bozita
Serija: 12,5kg
39,99 €
/ vnt.
3,20 € / kg

"Bozita Original Wheat Free" - visų dydžių ir veislių suaugusiems šunims su įprastu aktyvumu 12,5 kg
"Bozita Original Original" aukščiausios kokybės sauso pašaro be kviečių sudėtis pritaikyta visų veislių vidutinio aktyvumo suaugusių šunų mitybos poreikiams. Jame yra 28 % švediškos kilmės vištienos, iš kurios 12 % yra šviežia. Maistą papildo kukurūzai, ryžiai, lašišų nesočiosios riebalų rūgštys ir kitos gyvybiškai svarbios medžiagos. Todėl "Bozita Original" be kviečių yra gerai subalansuotas ėdalas, optimaliai aprūpinantis šunis reikiamu kiekiu visų svarbiausių gyvybiškai svarbių medžiagų. Visos "Bozita" maisto sudedamosios dalys gaunamos iš natūralių Švedijos ūkių, kuriuose gerbiami žmonės, gyvūnai ir aplinka. Todėl sudėtyje nėra jokių nereikalingų priedų - viskas yra 100 % natūralu, o sudedamųjų dalių kokybė nuolat tikrinama.

Lengvai virškinamuose ir gerai virškinamuose miltuose nėra kviečių, todėl jais galima sėkmingai šerti alergiškus ir netoleruojančius maisto produktus. 73 % baltymų, esančių "Bozita Original Wheat Free" sudėtyje, yra gyvūninės kilmės ir aprūpina šuns organizmą vertingomis aminorūgštimis. Polinesočiosios omega-3 ir omega-6 riebalų rūgštys gerina odos ir kailio būklę, teigiamai veikia cholesterolio kiekį ir kraujotakos sistemą. Tai, kad gaminant maistą naudojami tik natūralūs ingredientai, užtikrina, kad kroketai būtų unikalaus skonio ir aukščiausios kokybės. "Bozita" yra natūralus maistas, kuris užtikrina jūsų šuns gerą savijautą ir palepina jį natūraliais ingredientais, pasižyminčiais puikiu skoniu ir aukščiausia kokybe!

 

"Bozita Original" be kviečių iš pirmo žvilgsnio:

 • Subalansuotas aukščiausios kokybės sausas ėdalas suaugusiems vidutinio fizinio aktyvumo šunims.
 • Be kviečių: idealiai tinka ir alergiškiems augintiniams.
 • Natūralus receptas: jokių nereikalingų priedų, ingredientai gaunami iš natūralių Švedijos ūkių, kurie veikia darnoje su gamta.
 • Idealus maistinių medžiagų derinys: 22 % baltymų, 11 % riebalų, nepakeičiamųjų riebalų rūgščių ir subalansuotų gyvybiškai svarbių medžiagų.
 • 28 % vištienos: iš jų 12 % šviežios vištienos, gautos natūraliai auginant Švedijoje, itin skanios ir lengvai virškinamos.
 • Vertingi baltymai: 73 % gyvūninių baltymų - tai aukštos kokybės aminorūgščių profilis.
 • Pagaminta Švedijoje: gamybos procesas vyksta laikantis griežtų gyvūnų gerovės taisyklių, nenaudojant antibiotikų ir GMO.
 • Omega-3 ir omega-6 riebalų rūgštys: gerina odos ir kailio būklę, teigiamai veikia cholesterolio kiekį ir kraujotakos sistemą.
 • Aukštas priimtinumas: intensyvus skonis dėl natūralių ingredientų.
 • Saugumas: Švedijoje niekada nebuvo vadinamosios pasiutusių karvių ligos protrūkio, be to, ši šalis išsiskiria griežtomis gyvūnų augintinių maisto gamybos taisyklėmis.
Techniniai parametrai
Svoris:
12500
Gyvenimo etapas:
Šuniukai
Jaunesnysis
Max:
100
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel